Nadzwyczajne seminarium z cyklu „Krytyczna Teoria Organizacji" celebrujące 80. urodziny Profesora Wojciecha Gasparskiego

18.11.2016

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadzwyczajnym seminarium z cyklu „Krytyczna Teoria Organizacji" pt. „Mała etyka biznesu w obywatelskiej rzeczpospolitej gospodarczej”.

Seminarium tym chcemy uczcić 80. urodziny Profesora Wojciecha Gasparskiego, współtwórcę i animatora cyklu seminariów "Krytyczna Teoria Organizacji", które od dwudziestu lat odbywają się na naszej uczelni.

Jubileuszowe seminarium odbędzie się w piątek, 18 listopada 2016 r. w godz. 14.00-18.00 w Sali Senatu D/202 w siedzibie naszej uczelni przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie.

prof. Witold T. Bielecki
Rektor ALK

prof. Andrzej K. Koźmiński
Prezydent ALK

PROGRAM SEMINARIUM

Część I. Ludzie, którzy potrafią budować etyczną infrastrukturę w przedsiębiorstwach. W kierunku rozwoju małej etyki biznesu

• Konrad Sędkiewicz, Compliance Officer, Totalizator Sportowy
  • Jacek Wojciechowicz, b. Rzecznik ds. etyki, PKP SA
  • Małgorzata Zdzienicka-Grabarz, Bank BGŻ BNP Paribas
  • Bolesław Rok, Rzecznik etyki Grupy Netia
  • Dorota Patejko, Rada Etyki, Auchan Retail Polska

Komentarz: prof. dr hab. Wojciech Gasparski
Dyskusja

Obiad z lampką szampana

Część II. Idee, które potrafią przekonać kanibali biznesu do wegetarianizmu gospodarczego. W kierunku obywatelskiej rzeczpospolitej gospodarczej

• Prof. Anna Lewicka-Strzałecka, IFiS PAN, ALK
  • Dr Dariusz Bąk, ALK
  • Prof. Tadeusz Tyszka, ALK
  • Prof. A. K. Koźmiński, ALK
  • Prof. Jacek Sójka, UAM, EBEN Polska

Komentarz: prof. dr hab. Wojciech Gasparski
Dyskusja

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa: wandaw@kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 91.