Zachęcamy do kupna książki dedykowanej społeczności ALK pt. "Koźmiński" i wsparcia funduszu stypendialnego Fundacji Koźmińskich, którego celem jest pomoc najzdolniejszej młodzieży z naszej Akademii.

30.01.2019

"Akademia Leona Koźmińskiego od początku istnienia kieruje się takim przesłaniem i takimi wartościami, jakby miała trwać wiecznie. Kolejni rektorzy uczelni konsekwentnie wyznaczają i osiągają cele, które pozwalają wierzyć, że 25-lecie to zaledwie początek długiej historii." - czytamy w książce pt. "Koźmiński" pod redakcją Ewy Barlik. No właśnie... A jaki był początek historii naszej Akademii? Jak to się wszystko zaczęło?

W księgarni zlokalizowanej w budynku C możecie kupić książkę opublikowaną z okazji 25-lecia istniena ALK. Książkę dedykowaną studentom, absolwentom i całej społeczności Koźmińskiego. Dochód zebrany ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na rozwój funduszu stypendialnego Fundacji Koźmińskich.

Wyjątkowa publikacja. Szczytny cel. Kupujcie.