Koźminalia 2019

Serdecznie zapraszamy na Koźminalia 2019!

W tym roku studenckie święto Naszej Uczelni odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca.

W czwartek, 6 czerwca o godz. 21.00 zapraszamy na seans w kinie samochodowym
, które zostanie zorganizowane na parkingu za budynkiem C. Na stronie na Facebooku Samorządu Studenckiego ALK niebawem pojawi się ankieta, w której będzie można wybrać wyświetlany film.

W piątek, 7 czerwca od godziny 15.00 zapraszamy na przygotowany w wyjątkowej scenerii piknik
na parkingu za budynkiem D. W tym roku impreza będzie się odbywać w klimacie słonecznej Italii!

Teren wokół Akademii Leona Koźmińskiego znów odmieni się nie do poznania! Po raz kolejny będziemy mogli wspólnie plażować na piasku w cieniu zieleni przy świetnej muzyce.

Podczas całego pikniku do dyspozycji będzie wyjątkowa oferta strefy gastronomicznej, food truck z prawdziwą włoską pizzą oraz wiele ciekawych atrakcji o charakterze rekreacyjno-sportowym.

Na tym nie koniec! Wieczorem zorganizujemy silent disco.

Zachęcamy do śledzenia nadchodzących wydarzeń na profilu Samorządu Studenckiego ALK, dostępnego
po kliknięciu w link.