„Koszty i ryzyko w organizacji” – spotkanie online z dr Iwoną Cieślak w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

04.08.2020

Zapraszamy na, kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Koszty i ryzyko w organizacji”.

Żyjemy w czasach dużej niepewności, co tworzy nową rzeczywistość dla każdej organizacji. Jednym z najistotniejszych czynników towarzyszących każdej działalności gospodarczej jest ryzyko. Jest ono konsekwencją działania w zmiennym i niepewnym otoczeniu, w którym mogą zachodzić nieprzewidywalne zdarzenia. Chcąc efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem nie można ignorować warunków, w jakich prowadzi się działalność. Dysponowanie informacjami o niepewnym i zmieniającym się otoczeniu wpływa na efekt podejmowanych decyzji, które nierozerwalnie wiążą się z kosztami ponoszonymi przez organizację. Sprawne zarządzanie kosztami i ryzykiem to podstawa zarządzania każdej nowoczesnej organizacją. Pozwala to przedsiębiorstwom w pełni wykorzystać ich potencjał, podejmować optymalne decyzje biznesowe oraz trwale budować przewagę konkurencyjną. Poprawia także relacje między korzyściami osiągniętymi przez klientów oraz właścicieli jednostki gospodarczej a wartością zużytych zasobów.

Spotkanie poprowadzi dr Iwona Cieślak.

Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia o godz. 10:00

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.