Kolegium Prawa jako pierwsza wśród uczelni niepublicznych w kategorii Prawo - Ranking Perspektyw 2018.

29.05.2018

Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego
w kategorii Prawo
zajęło 1. miejsce jako uczelnia niepubliczna,
a tym samym zajmujemy 7. miejsce w Polsce biorąc pod uwagę wszystkie uczelnie.

- "Z wielką radością odebrałam dyplom dla najlepszej uczelni niepublicznej. Duma jest tym większa, że po raz 19. moja Uczelnia zajęła najwyższe miejsce na podium w tej kategorii. Jako Prorektor odpowiedzialny za studia prawnicze w Akademii Leona Koźmińskiego cieszę się też z wysokiego miejsca, na jakim uplasowało się nasze Prawo w rankingu kierunków studiów." - skomentowała prof. ALK dr hab. Monika Całkiewicz, Prorektor ds. studiów prawniczych w Akademii Leona Koźmińskiego, która odebrała dyplom za zwycięstwo ALK w kategorii uczelni niepublicznych.

Miesięcznik "Perspektywy" jak co roku opublikował swój Ranking Szkół Wyższych. Akademia Leona Koźmińskiego 1. miejsce zajęła jako uczelnia ekonomiczna i jako uczelnia niepubliczna. Inne wykładane w ALK kierunku studiów również uzyskały wysokie noty w rankingu.