„Jak wystartować z własnym biznesem? Analiza progu rentowności”– wykład online dr. Marcina Ocieszaka w ramach XXIV Festiwalu Nauki.

23.09.2020

Nauka to nie tylko wybuchy wydobywające się z laboratoriów fizycznych czy dymy i zapachy chemicznych eksperymentów. To także prawo, ekonomia, psychologia i zarządzanie – nauki może mniej efektowne podczas pokazów, za to wymiernie przekładające się na życie każdego z nas.

Zapraszamy na trzeci wykład, który odbędzie się w ramach XXIV Festiwalu Nauki w naszej Akademii.

23.09 (środa), godz. 10:00

„Jak wystartować z własnym biznesem? Analiza progu rentowności” – dr Marcin Ocieszak
Chcesz założyć swoją firmę lub start-up? Ustalenie właściwych poziomów cen oraz – co za tym idzie – marż potrafi zawrócić w głowie. Wykład pomoże Ci zgłębić tajniki wykorzystania progu rentowności w procesie oceny przedsięwzięć. Na zajęcia przygotuj arkusz kalkulacyjny Excel lub kartkę papieru, długopis i kalkulator!

Udział w spotkaniu online jest bezpłatny. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkie pozostałe osoby zainteresowane tematyką wykładów.

Link do spotkania: TUTAJ.

W celu otrzymania dostępu do wykładu, prosimy o kontakt z Agnieszką Chartanowicz: achartanowicz@kozminski.edu.pl.

Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com. Jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Chromie i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

XXIV Festiwal Nauki w Akademii Leona Koźmińskiego trwać będzie od 21 do 23 września 2020.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Festiwal Nauki obejmuje ponad pół tysiąca wydarzeń zorganizowanych prze blisko setkę ośrodków naukowych, kulturalnych, organizacji pozarządowych, muzeów, instytucji publicznych i prywatnych, dostępnych bezpłatnie dla szerokiej publiczności.

Zapraszamy serdecznie!