„Jak skutecznie zarabiać na coachingu w Polsce?”: spotkanie otwarte

15.01.2020

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego z ogromną radością zaprasza na kolejne w tym roku akademickim spotkanie otwarte pt. „Jak skutecznie zarabiać na coachingu w Polsce?”

Spotkanie odbędzie się 15 stycznia o godzinie 18:30 w sali konferencyjnej C (budynek A, sala znajduje się przy szatni) w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie.

Opis warsztatu:

Wprowadzenie:

• Freelancer, czyli kto?
  • Wolny Lancer – bo w byciu freelancerem chodzi o to, aby być najpierw free, a dopiero potem lancerem!
  • Freelancer – coach/trener w Polsce – jakie są realia biznesowe?

Triada freelancerki:

• Misja – „bo ludzi trzeba lubić”
  • Rozwój – bo kto się nie rozwija… ten się stąd zwija!
  • Pieniądze – bo skoro Budda próbował na głodnego i nie wychodziło, to czemu my mamy próbować?

Tips and Tricks sprzedaży coachingu:

• Najpopularniejsze błędy
  • 15 przykazań Wolnego Lancera

Sylwetka prelegenta:
Michał Bloch
Psycholog, certyfikowany coach International Coach Federation (ICF) na poziomie Master Certified Coach (MCC). Blisko 5000 godzin doświadczenia w relacjach indywidualnych i grupowych. Od 11 lat pomaga ludziom realizować ich potencjał.
Superwizor oraz trener coachingu, wspiera coachów w rozwijaniu praktyki oraz budowania marki. Jest współautorem programu nauczania w Szkole Coachów Biznesu Akademii SET, Szkole Coachingu Zespołowego
i Grupowego oraz Studium Zawodowym Coacha Biznesu NOVO. Przygotowuje coachów do akredytacji na wszystkich poziomach. Autor programu Wolny Lancer. Trener biznesu i twórca autorskich procesów rozwojowych osadzonych w podejściu coachingowym, wzbogacanym indywidualnym wsparciem mentorskim i treningowym. Wdraża procesy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Wcześniej doświadczenie zawodowe zbierał w firmach takich jak Coca-Cola HBC Polska, PKO Bank Polski
na stanowiskach z obszaru Sprzedaży i Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Link do zapisu na wydarzenie na Facebooku