Interesujesz się sportem? To już ostatnia szansa, aby rozpocząć studia podyplomowe FIFA/CIES Sport Management Programme – unikalny program z zakresu zarządzania w branży sportowej, na którym wykłada m.in. Robert Korzeniowski.

22.10.2019

FIFA/CIES Sport Management Programme to unikalny program stworzony z myślą o rozwoju dyscypliny zarządzania sportem z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk.
FIFA/CIES International University Network zrzesza obecnie kilkanaście uczelni wyższych z całego świata, które realizują program w oparciu o lokalną sytuację obszaru zarządzania w branży sportowej. Absolwenci programu mogą ubiegać się o stypendium FIFA Master.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

• Uzyskasz nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania, planowania i organizowania przedsięwzięć sportowych
  • Masz możliwość udziału w przygotowaniach do wszystkich najważniejszych wydarzeń na PGE Narodowym
  • Odbędziesz praktyczną wizytę w siedzibie Przeglądu Sportowego