Informacja dot. najbliższych szkoleń realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informujemy, że JM Rektor zawiesił zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego do dnia 25 marca b.r. włącznie.

Od przeszło 25 lat ALK stawia przede wszystkim na jakość kształcenia, dlatego w trosce o Państwa i nasze zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort, a także ze względu na coraz większą liczbę osób zarażonych koronawirusem lub objętych kwarantanną w kraju, najbliższe zaplanowane szkolenia nie odbędą się.

Państwa zdrowie, zdrowie Waszych rodzin, bliskich i przyjaciół to dla nas priorytet, dlatego nie chcemy narażać nikogo na kontakt z osobami, które mogą być zarażone wirusem. Zmiana harmonogramów szkoleń to zadanie, nad którym aktualnie pracujemy. Wymaga ono skrupulatnej pracy wielu ludzi, dlatego uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Nie chcemy, aby wyzwanie, z którym aktualnie wszyscy się mierzymy, wpłynęło negatywnie na jakość oferowanych przez nas produktów.

Jednocześnie stale monitorujemy zalecenia wydawane przez rząd i do nich się stosujemy. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Państwu i sobie życzymy, byśmy w tych trudnych dniach zachowali spokój i jeszcze bardziej dbali o swoje zdrowie, komfort, a także bezpieczeństwo.

Do zobaczenia wkrótce w murach ALK.

Zespół Kozminski Executive Business School