III edycja konferencji Trends Festival, organizowanej przez Business Insider, której partnerem jest Akademia Leona Koźmińskiego.

19.10.2020

Zapraszamy na III edycję konferencji Trends Festiwal – flagowego wydarzenia organizowanego przez Business Insider. Tym razem konferencja będzie miała charakter globalny i odbędzie się w dniach 19-23 października 2020 r. na 4 różnych scenach – globalnej, amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej.

Swój udział w tym wydarzeniu potwierdzili uznani liderzy ze świata nauki i biznesu. Powróci Hannes Schmid i będzie kontynuować opowieść o tym, jak zmienia Kambodżę, a oprócz niego pojawią się m.in. Reed Hastings, CEO Netflixa, Sebastian Thrun, założyciel Udacity i Google X, Nouriel Roubini ze Stern School of Business, Carlos Watson, Co-Founder & CEO OZY Media, Sergio P. Ermotti, CEO UBS Group AG, Christoph Franz, prezes zarządu Roche Holding AG Audrey Tang, Digital Minister z Taiwanu Felix Oberholzer-Gee, Strategy Professor na Harvard Business School.

Będzie mowa o najnowszych trendach w dziedzinie technologii, organizacji i zarządzania, zmian społecznych, ochrony środowiska i o tym, jak pandemia wpływa na naszą rzeczywistość. Więcej na temat speakerów i tematów można znaleźć na stronie wydarzenia.

Studenci naszej uczelni otrzymują zniżkę 80% zniżkę na zakup biletów. Aby kupić bilet ze zniżką, należy na  wpisać na stronie kodBIGTF_ALK80. Oferta ta dotyczy wyłącznie biletów Basic (cena biletu BASIC po zniżce to: 99zł).

Zapisy TUTAJ

Do każdego biletu dodawana jest darmowa subskrypcja międzynarodowej edycji Business Insider.
Polecamy zakup biletów PLUS (lub VIP), które dają roczny dostęp do wszystkich materiałów. W okresie zamieszania pandemicznego, w którym trudno znaleźć czas i pieniądze na szkolenia, roczny dostęp do treści przygotowanych przez światowych liderów świata biznesu czy wykładowców wiodących uniwersytetów, ale też osobowości podejmujących inicjatywy zmieniające świat, jak Hannes Schmid. To świetne źródło inspiracji i wiedzy nie tylko dla menedżerów, ale całych zespołów.

Serdecznie zapraszamy!