Gustavson School of Business na University of Victoria w Kanadzie uruchamia nowy program online wspólnie z naszą Akademią. Poprzez Collaborative Online International Learning (COIL) studenci obu uczelni stworzą międzynarodową platformę współpracy.

23.07.2020

– „W czasach zamkniętych granic projekt Collaborative Online International Learning (COIL) z Gustavson School of Business na University of Victoria w Kanadzie daje naszym studentom możliwość współpracy ze studentami z tej uczelni. Stworzą oni wirtualną, międzynarodową Kohortę Współpracy, obejmującą pięć kursów. Umożliwi im ona nie tylko rozwijanie umiejętności pracy zespołowej, ale także doświadczenie wymiany wielokulturowej tak bliskiej rzeczywistości, jak to tylko możliwe podczas pandemii COVID-19” – mówi dr Krzysztof Chmielewski, prodziekan Kolegium Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego.

W ramach programu COIL studenci obu uczelni będą realizować zakres International Business Major, oferowany przez Gustavson School of Business z University of Victoria. Będą mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów obu uczelni.

– „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Akademią Leona Koźmińskiego, która zaoferuje naszym studentom innowację w postaci edukacji międzynarodowej. Międzynarodowe doświadczenie ma fundamentalne znaczenie dla wspierania liderów, których potrzebuje świat, a w tych trudnych czasach niezbędne jest dalsze oferowanie tego kluczowego doświadczenia w sposób bezpieczny i dostępny” – powiedział Saul Klein, dziekan Gustavson Business School.

Peter B. Gustavson School of Business to międzynarodowa szkoła biznesowa akredytowana przez AACSB i EQUIS, a także figurująca w światowych rankingach „Financial Times”. Wraz z naszą Akademią współpracuje już od 13 lat.

Program Collaborative Online International Learning (COIL) jest skierowany do naszych przyszłych studentów trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku Bachelor in Management. Dotychczas do programu zapisało się już około 30 studentów z obu uczelni i zapisy są nadal otwarte. Jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się z Biurem Współpracy Międzynarodowej mailowo: iro@kozminski.edu.pl.