Aktualność 

Executive MBA, jedyny polski program MBA w rankingu Financial Times, jest dostępny w języku angielskim - równolegle do nitki polskiej.

29.04.2020

Miło nam poinformować, że poczynając od 59 edycji studiów Executive MBA, program ten będzie prowadzony w języku angielskim. Od nowego roku akademickiego uruchamiamy dwie równoległe grupy w ramach tego programu – grupę prowadzoną wyłącznie w języku angielskim oraz, tak jak dotychczas, nitkę polską z częścią zajęć realizowanych w języku angielskim. Dzięki temu nasi kandydaci będą mogli wybrać wersję językową programu w zależności od swoich potrzeb i planów rozwojowych. Executive MBA to jedyny program z Polski, który znajduje się w rankingu „Financial Times” wśród najlepszych studiów MBA na świecie.

Angielska wersja odbywa się w ramach dłuższych, trzydniowych modułów, co z jednej strony wpłynie na ograniczenie liczby zjazdów do 17, z drugiej pozwoli na realizację całego programu w ramach  trzech semestrów. Pogram posiada  także dodatkową opcję -  możliwość  rozszerzania nauki o jeden semestr i  uzyskanie dyplomu Master’s degree in Management, który zajmuje  42 miejsce w Global Masters in Management Ranking publikowanym przez  "Financial Times".

Liczymy, że ta forma studiów EMBA będzie interesująca dla kandydatów, dla których ważne jest budowanie networkingu i kompetencji menedżerskich w środowisku międzynarodowym, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego tego, co najlepsze w naszym EMBA.

Jesteśmy ONLINE ready. Zajęcia poprowadzimy w formule distance learning, jeśli będzie taka konieczność. Mamy w tym doświadczenie.

Zapraszamy na stronę programu.

Prof. Witold T. Bielecki
Rektor
Dyrektor programu Executive MBA

Sylwia Hałas-Dej
Dyrektor Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów
powrót / back