Aktualność 

Executive MBA, jedyny polski program EMBA w rankingu Financial Times, w języku angielskim lub polskim.

08.06.2020

Trwa rekrutacja na studia Executive MBA w j. angielskim. Już w październiku nasi słuchacze rozpocząć naukę w dwóch równoległych grupach w ramach tego programu. Możemy zaproponować państwu grupę prowadzoną wyłącznie w języku angielskim oraz nitkę polską z częścią zajęć realizowanych w języku angielskim. Dzięki temu nasi kandydaci mogą wybierać wersję językową programu w zależności od swoich potrzeb i planów rozwojowych. Executive MBA to jedyny program z Polski, który znajduje się w rankingu „Financial Times” wśród najlepszych studiów EMBA na świecie.

Angielska wersja odbywa się w ramach dłuższych, trzydniowych modułów, co z jednej strony wpłynie na ograniczenie liczby zjazdów do 17, z drugiej pozwoli na realizację całego programu w ramach  trzech semestrów. Pogram posiada  także dodatkową opcję -  możliwość  rozszerzania nauki o jeden semestr i  uzyskanie dyplomu Master’s degree in Management, który zajmuje  42 miejsce w Global Masters in Management Ranking publikowanym przez  "Financial Times".

Liczymy, że ta forma studiów EMBA będzie interesująca dla kandydatów, dla których ważne jest budowanie networkingu i kompetencji menedżerskich w środowisku międzynarodowym, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego tego, co najlepsze w naszym EMBA.

Jesteśmy ONLINE ready. Zajęcia poprowadzimy w formule distance learning, jeśli będzie taka konieczność. Mamy w tym doświadczenie.

powrót / back