Aktualność 

Dni Świeżaka 2019

15.10.2019

 

15 i 16 października w Akademii Leona Koźmińskiego obędą się Dni Świeżaka 2019.

Dni Świeżaka to wydarzenie zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w ALK.


Harmonogram Dni Świeżaka:


15 października

Dzień Kół Naukowych
od 10:00 do 14:00

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami naszych kół naukowych. Dodatkowo o 11:45 zobaczymy ich w akcji podczas specjalnej debaty!

Warsztat Dnia Naukowego "Zarządzanie Rynkiem Doznań"
od 15:30, Pokój A/22

Dowiecie się jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o doświadczenia konsumentów.


16 października

 
Kozminski EXPO
od 10:00 do 13:00, Atrium, budynek D.


Kozminski EXPO to okazja, aby poznać ofertę naszych kół naukowych i organizacji studenckich! Tego dnia możecie również zapisać się do wybranych organizacji na naszej uczelni, a także dowiedzieć się, jak dołączyć do koła naukowego lub pojechać na wymianę międzynarodową.

Będzie też wiele konkursów i nagród specjalnych! To będzie niezapomniane wydarzenie, więc dołączcie do nas! Więcej informacji już wkrótce J

Warsztat "Znajdź swoją wymarzoną pracę z LinkedIn!"
poprowadzony przez Ahmeda Korshida (warsztat po angielsku)
od 13:30 do 14:30, Pokój B/17


Specjalny warsztat, w czasie którego dowiecie się, jak w pełni zrozumieć i wykorzystać LinkedIn, aby zbudować swój profesjonalny wizerunek w sieci i ułatwić sobie start na rynku pracy.

Podczas wydarzenia do Waszej dyspozycji od godziny 12:50 pod salą B/17 będzie fotograf, który wykona profesjonalne zdjęcie, które można wykorzystać na profilu LinkedIn!

powrót / back