Członkowie Rady Marketingu i Transformacji Cyfrowej ALK czynnie wspierają działania dydaktyczne i naukowe zakresów marketingowych oraz zarządzania w wirtualnym środowisku w czasie pandemii poprzez eksperckie wystąpienia i spotkania online ze studentami.

03.07.2020

Rada Marketingu i Transformacji Cyfrowej ALK działa w ramach specjalnie stworzonego zespołu w przestrzeni wirtualnej MS Teams „Praktycy o marketingu”, a także poprzez dostarczanie narzędzi wspierających badania oraz proces dydaktyczny.

– „Dawka praktycznej wiedzy i spojrzenie ze środka biznesu w tak trudnym czasie niepewności, stanowi dla studentów cenną lekcję i możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz zapoznania się z realnymi dylematami zarządczymi – mówi przewodnicząca Rady, Dagmara Plata-Alf. „Mury uczelni pozostają puste, ale idea Akademii łączącej świat nauki ze światem biznesu ma się dobrze – dziękujemy naszym Partnerom za zaangażowanie. Mimo obiektywnych trudności jesteśmy razem” – dodaje.

Programy w j. polskim objęte działalnością Rady:

Rada Marketingu i Transformacji Cyfrowej została powołana do życia decyzją Rektora Akademii Leona Koźmińskiego w dniu 22 stycznia bieżącego roku, jako pierwsza Rada Biznesu wspierająca konkretne zakresy studiów w ramach ALK. W czasie uroczystego posiedzenia Rady w dniu 26 lutego br. nominacje na członków rady odebrali:

• Grzegorz Berezowski, NapoleonCat
  • Michał Broniatowski
  • Dr Dariusz Gulczyński
  • Piotr Hassine, Grupa S/F
  • Przemysław Kurdziel, Allegro Brand Experience Agency
  • Tomasz Lis, Digital Experts Club, ENGINIETY
  • Andrzej Ludek, Instytut Badań DNA, ALMARES
  • Mieszko Maj, Grupa WALK
  • Dr Magdalena Maruszczak, KPMG Poland
  • Michał Sadowski, Brand24
  • Piotr Sadowski, Webankieta.pl
  • dr hab. Szymon Truskolaski, prof. UEP, DOJI S.A
  • Konrad Zach, thinkHUB

Nominację członkom Rady wręczyli rektor-elekt, prof. Grzegorz Mazurek, oraz Dziekan Kolegium Zarządzania, prof. Mariola Ciszewska-Mlinaric.

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć tutaj.