BNP Paribas Securities Services zostaje partnerem strategicznym naszych studiów pierwszego stopnia z finansów i rachunkowości w języku angielskim w zakresie zajęć z rynków kapitałowych i funduszy inwestycyjnych.

06.03.2018

Połączenie teorii akademickiej i praktycznej wiedzy liderów branży tworzy doskonałą okazję rozwoju dla naszych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w świecie inwestycji. Podczas wykładów eksperci BNP Paribas skoncentrują się przede wszystkim na usługach księgowości funduszy, jak na przykład monitorowanie, obliczanie i potwierdzanie wartości netto aktywów. W warszawskiej centrali usługi te są z powodzeniem świadczone dla partnerów biznesowych w Europie Zachodniej, dlatego na polskim rynku istnieje tak duże zapotrzebowanie na kandydatów posiadających tę unikalną wiedzę.

20 studentów, którzy uzyskają najlepsze wyniki z tego kursu, będzie mogło wziąć udział w płatnych praktykach w warszawskiej centrali BNP Paribas Securities Services.

BNP Paribas Securities Services Poland wchodzi w skład grupy BNP Paribas, będącej liderem wśród największych banków powierniczych na świecie. BNP Paribas Securities Services specjalizują się w obsłudze operacji na papierach wartościowych i funduszach inwestycyjnych dla inwestorów korporacyjnych i instytucji finansowych działając w 34 krajach, na pięciu kontynentach.

Więcej o programie Bachelor in Finance and Accounting