Black Friday w ALK! Już w piątek, 29.11.2019 r. możesz skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na praktyczne szkolenia w Akademii Leona Koźmińskiego.

22.11.2019

Black Friday w ALK! Tylko w piątek, 29.11.2019 r. możesz skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na praktyczne szkolenia w Akademii Leona Koźmińskiego.

Wybierz interesujący program, wypełnij formularz online i wpisz kod rabatowy: BF2019

REGULAMIN PROMOCJI „BLACK FRIDAY”

1. Promocja „BLACK FRIDAY” dotyczy szkoleń otwartych oferowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego.
  2. W celu skorzystania z promocji „BLACK FRIDAY” należy w dniu 29.11.2019 zarejestrować się na szkolenie (tj. wypełnić formularz on-line dostępny na stronie danego kierunku).
  3. W formularzu zgłoszeniowym w polu kod rabatowy należy wpisać kod: BF2019
  4. Rabat nie łączy się ze zniżką absolwencką, zniżką za jednorazową płatność lub inną oferowaną zniżką.
  5. Uwaga: Promocja nie dotyczy Executive Master Class in Corporate Finance oraz Akademii Negocjacji,  Budowania Relacji i Kreowania Wartość w Biznesie (oraz szkoleń wchodzących w jej skład tj. Negocjacje – Przygotowanie, Argumentowanie, Przekonywanie: Budowanie zespołu i relacji z partnerami w biznesie; Psychologia negocjacji w trudnych sytuacjach biznesowych; Negocjacje strategiczne – zespołowe i wielostronne: Prezentacje biznesowe, które sprzedają).

Oto lista nadchodzących szkoleń:

Zobacz wszystkie szkolenia: kliknij tu