Aktualność 

Biznes w czasie (i po) pandemii. Zapraszamy na webinaria, podczas których prof. Krzysztof Obłój będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi na temat wniosków z Raportu pt. Biznes w czasie pandemii.

28.05.2020

“Pytanie, które sobie zadają sobie badacze od wielu lat jest proste: co pomaga firmom przetrwać takie sztormy? Jak powinny żeglować, czyli co powinny robić, gdy normalne reguły gry przestają obowiązywać? A to jest właśnie sytuacja większości firm w Polsce w tej chwili.” - pisze prof. Krzysztof Obłój w artykule, który ukazał się w Rzeczpospolitej “Płynąc w sztormie”.

Na początku kwietnia prawie tysięczna grupa absolwentów programów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego wzięła udział w badaniach prowadzonych pod kierunkiem prof. Krzysztofa Obłója. Celem badania było systematyczne sprawdzanie, jak polscy menedżerowie radzą sobie w obliczu koronawirusa. Dobór absolwentów ALK jako próby pozwoliło na dobre przybliżenie tego, co dzieje się w polskiej gospodarce, bowiem reprezentują oni praktycznie całe spektrum polskich organizacji gospodarczych. Prowadzą firmy każdej wielkości – od mikro aż po wielkie filie korporacji międzynarodowych działających w Polsce. Działają w każdej branży – od przemysłu poprzez handel, usługi aż do budownictwa. Działają w gospodarce realnej i wirtualnej.

Zapraszamy na dwa webinaria, podczas których prof. Obłój będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi na temat wniosków z Raportu pt. Biznes w czasie pandemii. 

  • 3 czerwca, godz. 17.30
    Biznes w pandemii, czyli halsowanie w sztormie – jak przetrwać? – perspektywa teorii i menedżerów – prof. Krzysztof Obłój i dr hab. Aleksandra Wąsowska, UW
  • 10 czerwca, godz.17.30
    Gospodarka po pandemii – co się zmieni, co odejdzie a co przyjdzie? – prof. Krzysztof Obłój i pan Przemysław Powalacz - prezes Zarządu Geberit Sp. z o.o.

Koszt uczestnictwa w każdym z webinariów wynosi 45 zł, a zebrane środki za udział w spotkaniach zostaną w całości przekazane na konto Fundacji Koźmińskich. Niech będzie to nasza wspólna inwestycja na rzecz pomocy warszawskim seniorom w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY, do której dołączyła Fundacja wraz z naszą Akademią. Zebrane środki umożliwią zakup posiłków i niezbędnych artykułów, które pomogą seniorom przetrwać trudny czas pandemii. Dziękujemy, że z nami jesteście. Razem budujemy przyszłość.


ZAPISZ SIĘ.

Więcej informacji.

 

 

powrót / back