Bank Pekao S.A., który jest obecnie jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, został partnerem naszego programu Big Data Analysis.

23.08.2018

Celem naszej nowej specjalności jest uzyskanie przez absolwentów zarówno wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. Dlatego nasi studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w projektach biznesowych banku oraz uzyskania unikalnego mentoringu w ich prowadzeniu.

Nasz partner zapewni także wykładowców, którzy będą dbali o to, by nasi studenci poznali najnowsze algorytmy, aby potrafili tworzyć nowoczesne technologie i rozwiązania dla instytucji finansowych. Partnerstwo nie tylko gwarantuje wysoką jakość programu, ale również oferuje studentom możliwość podjęcia praktyk w banku.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat specjalności Big Data Analysis kliknij tutaj.