Aplikuj o stypendium naukowe Fundacji Koźmińskich dla najlepszych studentów ALK lub stypendium specjalne dedykowane tym, którzy wyróżniają się działalnością organizacyjną lub społeczną.

21.10.2019

Jeśli jesteś studentem ALK i posiadasz wyróżniające osiągnięcia naukowe oraz organizacyjne, możesz ubiegać się o dodatkowe STYPENDIUM NAUKOWE z Fundacji Koźmińskich:

• PLATINIUM, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2018/2019 osiągnęli średnią arytmetyczną ocen ze studiów 5,00.
  • GOLD, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2018/2019 osiągnęli średnią arytmetyczną ocen ze studiów nie niższą niż 4,75 i nie wyższą niż 4,99.
  • SPECJALNE, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich wyróżniającym się w roku akademickim 2018/2019 działalnością organizacyjną, społeczną lub inną istotną dla społeczności ALK.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie Stypendiów Fundacji Koźmińskich.

Termin aplikowania o stypendium jest nieprzekraczalny: 01.10.2019 - 31.10.2019

Wnioski o stypendium składać można wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie Fundacji Koźmińskich.