ALK wprowadza Executive Master Classes in Corporate Finance we współpracy z CFA Society Poland.

29.08.2019

Naszą pasją jest dostarczanie wiedzy i doskonalenie umiejętności naszych studentów i słuchaczy. Dlatego
też rozwijamy nowe programy, aby w ten sposób dostarczać większą wartość naszym interesariuszom.
W tym roku wprowadzamy do naszej oferty Executive Master Classes in Corporate Finance.
Są to programy nowe na rynku polskim, ale od lat oferowane przez najlepsze zagraniczne uczelnie, których zadaniem jest przekazanie w krótkim czasie i w warsztatowej formie wiedzy oraz kompetencji finansowych niezbędnych do budowy międzynarodowej kariery.

Executive Master Classes będą prowadzone w całości w języku angielskim i kierowane do menedżerów
i profesjonalistów z całej Europy. Liczymy że międzynarodowy charakter warsztatów wzmocni efekt w postaci przyspieszenia rozwoju zawodowego uczestników programu.

Programy te zostały opracowane we współpracy z CFA Society Poland i będą prowadzone przez wybitnych ekspertów reprezentujących CFA Society, kadrę ALK oraz praktyków z firm konsultingowych.
Wśród naszych propozycji znajdują się: Valuation and Financial Modelling with Excel, Financial Management
for Executives, Value Creation in Mergers & Acquisitions and Entrepreneurial Finance: Venture Capital and Private Equity.

Poznaj nasze programy: Kliknij tu