ALK ma przyjemność ogłosić, że Society for Human Resource Management (SHRM) uznało, że zakres zarządzanie kapitałem ludzkim prowadzony na kierunku zarządzanie II stopnia jest dostosowany do Przewodnika i szablonów programu nauczania HR SHRM.

30.03.2020

Przewodnik i szablony HR Curriculum zostały opracowane przez SHRM w celu zdefiniowania minimalnych obszarów treści HR, które powinny być studiowane przez studentów HR na poziomie licencjackim
i magisterskim.

Wytyczne – stworzone w 2006 r. i przedłużone w 2010, 2013 i 2017 r. – są częścią Akademickiej Inicjatywy SHRM mającej na celu określenie standardów kształcenia HR w wyższych szkołach o profilu biznesowym
i pomoc im w opracowaniu programów studiów zgodnych z tymi standardami.

SHRM uznało za zgodne z sugerowanymi przewodnikami i szablonami ponad 400 programów z około 375 instytucji edukacyjnych na świecie.

SHRM to profesjonalne amerykańskie stowarzyszenie HR mające na celu promowanie stanowisk związanych
z HR jako zawodów oraz umożliwianie nieustannej edukacji, certyfikacji i networkingu swoim członkom.

Więcej o stowarzyszeniu

Dowiedz się więcej o zakresie zarządzanie kapitałem ludzkim na studiach II stopnia z zarządzania.