ALK jest partnerem konferencji Masters & Robots. Nasi studenci mogą wesprzeć organizatora w obsłudze konferencji jako wolontariusze, zyskując m.in. możliwość poznania wielu autorytetów w branży nowych technologii i digitalizacji.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM NA MASTERS & ROBOTS

Digital University poszukuje osób, które chciałyby wesprzeć Fundację w obsłudze konferencji Masters & Robots, która odbędzie się  w dniach 13-15 listopada w Warszawie.

Dołącz do zespołu Digital University i pomóż Fundacji przy organizacji tego prestiżowego przedsięwzięcia. Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego  lub wysłanie wiadomości na adres volunteer@digitaluniversity.pl

Jakich kandydatów poszukuje Digital University?
Wolontariuszy, którzy interesują się tematyką innowacji i digitalizacji albo po prostu lubią duże konferencje i chcą nabyć doświadczenia w zakresie zarządzania eventami. Wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia i dobra znajomość angielskiego.

Co jest oferowane?
Praca przy Konferencji to okazja do poznania wielu osób:  wolontariuszy, teamu Digital University, gości oraz prelegentów – światowych autorytetów w swoich branżach.

Jest to również okazja do nabycia doświadczenia i sprawdzenia się w pracy grupowej.

Zostanie zapewniona ilość osób wspierających event, która pozwoli na wymianę obowiązków pomiędzy wolontariuszami i tym samym uczestnictwo w wybranych wykładach.

Dodatkowo, praca przy tak dużym wydarzeniu to szansa na zdobycie doświadczenia w obszarze zarządzania eventami i organizacji imprez grupowych.

Jakie role są oferowane?
Poszukiwane są osoby do wsparcia w następujących obszarach:
•    recepcja / sprawdzanie identyfikatorów
•    PR na evencie
•    logistyka / opieka nad prelegentami
•    obsługa sceny
•    wsparcie Gala Dinner (14.11 od 19:00)