ALK jest partnerem IV edycji International Conference on Comparative Law Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Warszawa.

15.03.2019

Podczas konferencji zgłębiane będą tajniki nowych technologii w bankowości oraz prawno-biznesowa działalność sektora sharing economy. Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 marca 2019 roku w siedzibie naszej uczelni.

Projekt będzie składać się z dwóch paneli, dzięki czemu uczestnicy poznają zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty tego zagadnienia. Pierwszego dnia odbędą się wykłady prowadzone przez wybitnych specjalistów, a następnego dnia seria porównawczych warsztatów. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Jest to świetna okazja, aby poznać ludzi z pasją z całego świata i wysłuchać ekspertów w tej dziedzinie.

Na konferencję ruszyły już zapisy. Aby znaleźć się w gronie uczestników wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Na stronie można odszukać też szczegółowe informacje dotyczące programu, prelegentów, patronatów honorowych czy partnerów merytorycznych.

Link do wydarzenia
Formularz rejestracyjny

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez stronę: www.facebook.com/iccl.elsa/

ELSA Warszawa