Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem merytorycznym Jubileuszowej V edycji Konferencji i Expo E-Learning Fusion 2020 (ELF20), która odbędzie się 15-16.04.2020.

15.04.2020

ELF20 to jedyna w Polsce i największa konferencja poświęcona cyfrowym narzędziom szkoleniowym dla biznesu i instytucji. Tegoroczna konferencja to aż 2 dni inspiracji z udziałem polskich i międzynarodowych prelegentów.

W części EXPO będzie możliwość zapoznania się z rozwiązaniami firm działających na rynku i wykorzystują cyfrowe narzędzia szkoleniowe. ELF20 stało się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem.

Motywem przewodnim edycji 2020 jest cyfrowa transformacja uczenia się, między innymi tematyka związana z budowaniem immersyjnych środowisk rozwojowego z wykorzystaniem technologii VR.

Twórcą konferencji jest Marta Machalska – Digital Learning Strategiest, trendsetterka polskiego e-learningu, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o., które jest organizatorem wydarzenia.

Na ELF20 zostały zaplanowane trzy ścieżki:

1. TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE: w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych.
  2. STRATEGIA I CONTENT: w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się.
  3. PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE: w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci, m.in.: Nick Shackleton-Jones, Barbara Thompson, David James, Jonathan Tustain, Mike Collins oraz Peter Manniche Riber.

Więcej informacji na temat prelegentów oraz program konferencji znajdują się na stronie www

Konferencja odbędzie się w dniach 15-16.04.2020 w Hotelu Arche Krakowska, przy ul. Aleja Krakowska 237 w Warszawie.

Cena biletu: 1600 zł netto za dwa dni konferencji EXPO.