Artykuły studentów prawa w Kolegium Prawa ALK w publikacji "Young Scientists for Innovations: Shaping the Future"

08.11.2011

zawierającej opracowania przygotowane przez uczestników międzynarodowej konferencji "International Internet Festival for Young Scientists 2011", odbywającej się w dniach 27-29 kwietnia 2011 r. w Saratowie (Rosja). Do grona Autorów należą Pani Karolina Czarnecka oraz Panowie Jan Bańkowski, Jan Popiołek, Bartosz Tokajuk i Karol Dumała. Opiekunem naukowym jest Pani dr Aleksandra Łuczak. Gratulujemy!

Z przyjemnością informujemy, że w publikacji "Young Scientists for Innovations: Shaping the Future", zawierającej opracowania przygotowane przez uczestników międzynarodowej konferencji "International Internet Festival for Young Scientists 2011", odbywającej się w dniach 27-29 kwietnia 2011 r. w Saratowie (Rosja) ukazały się artykuły studentów prawa w Kolegium Prawa ALK.

Państwo Karolina Czarnecka, Jan Bańkowski, Jan Popiołek i Bartosz Tokajuk są autorami artykułu pt. "Insight into the future: what sources of energy will be useful for us", natomiast Pan Karol Dumała - opracowania pt. "Legalization of marijuana; strengths  and weaknesses and its influence on the economy of the Republic of Poland".

Opiekunem naukowym Autorów publikacji była Pani dr Aleksandra Łuczak.

Serdecznie gratulujemy!