Pani Anna Butryn, studentka IV roku w Kolegium Prawa ALK zwyciężczynią konkursu "Verba Legis"

17.11.2011

Z dumą informujemy, że Pani Anna Butryn, studentka IV roku prawa w Kolegium Prawa ALK została zwyciężczynią konkursu "Verba Legis" na najlepszy esej w języku angielskim. Nagrodzona praca Laureatki nosi tytuł „Should companies be obliged to file for insolvency within two weeks of seizing payment to creditors? A comparative analysis of Polish and English insolvency law.” Serdecznie gratulujemy!

Nagrodzona praca Laureatki nosi tytuł „Should companies be obliged to file for insolvency within two weeks of seizing payment to creditors? A comparative analysis of Polish and English insolvency law.”.

Organizatorami konkursu były ELSA Poland oraz Kancelaria Allen & Overy.

Serdecznie gratulujemy!