Prof. Joanna Sieńczyło-Chlabicz odebrała nominację na stanowisko sędziego NSA

25.07.2011

Prof. nadzw. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz, Kierownik Katedry Prawa Własności Intelektualnej Kolegium Prawa naszej Akademii 2 sierpnia 2011 r. odebrała nominację na stanowisko sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego z rąk Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

Prof. nadzw. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz, Kierownik Katedry Prawa Własności Intelektualnej Kolegium Prawa naszej Akademii 2 sierpnia 2011 r. w Pałacu Prezydenckim  odebrała nominację na stanowisko sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego z rąk Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

Pani Profesor Joanna Sieńczyło-Chlabicz jest specjalistą z zakresu prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, prawa gospodarczego publicznego i prawa mediów. Stypendystka uniwersytetów w Cambridge i Oksfordzie oraz dożywotni członek Clare Hall Uniwersytetu w Cambridge. Wykładowca wielu uczelni zagranicznych. Członek Kolegium Najwyższej Izby Kontroli oraz Komisji Prawa Autorskiego, jak również arbiter Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) w Warszawie.