Czy uważasz, że w tematyce elektromobilności wiesz już wszystko? Wiesz jak wygląda infrastruktura sieci ładowarek w Polsce? Orientujesz się na jakich zasadach funkcjonują nowoczesne, zielone fabryki? Czy wiesz co oznacza strategia CASE? A może jesteś świadomy korzyści i wyzwań, jakie stoją przed przyszłymi odbiorcami zelektryfikowanej motoryzacji?

 

 

Jeśli na któreś z powyższych pytań Twoja odpowiedź była przecząca, to Mercedes-Benz x Kozminski University on smart city & electromobility jest właśnie dla Ciebie!

 

 

Konferencja Mercedes-Benz x Kozminski University on smart city & electromobility odbędzie się 11 czerwca o godz. 10:00 w Auli Głównej Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów, a także entuzjastów świata elektromobilności bez względu na wiek, którzy chcą uaktualnić swoją wiedzę o najnowsze trendy w dziedzinie mobilności. Organizatorzy wierzą, że gromadząc przedstawicieli administracji rządowej, przedsiębiorstw i stowarzyszeń, takich jak: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska, Mercedes-Benz Polska, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, VSB Energie Odnawialne Polska czy Magenta Grupa TAURON oraz PANEK CarSharing – dostarczą wiedzę o procesach elektryfikacji, najnowszych technologiach, energiach odnawialnych, a także koncepcji smart city.

Mercedes-Benz x Kozminski University on smart city & electromobility to wydarzenie, które przedstawi korzyści i wyzwania, z jakimi nam wszystkim przyjdzie się zmierzyć w kwestiach elektro-mobilnej przyszłości i miast inteligentnych.

Organizatorem jest Akademia Leona Koźmińskiego, Partnerem Głównym Mercedes-Benz Polska. Wydarzenie powstaje we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych.