Kompleksowe podejście do zarządzania projektami w Koźmińskim

 

Świadomość roli i ważności podejścia projektowego w firmach i organizacjach jest coraz większa. Jednak żeby wdrożenie pracy projektowej faktycznie wpływało na zwiększenie efektywności działania firmy, myśleniem projektowym warto objąć całą organizację.

Akademia Leona Koźmińskiego kompleksowo podchodzi do potrzeb szkoleniowych i edukacyjnych w firmie w obszarze zarządzania projektami. Podejmowane działania we współpracy z organizacjami, koncentrują się na:


Korzyści dla firmy z realizacji programu rozwojowego:


Jakie obszary z zarządzania projektami najczęściej obejmują programy rozwojowe?

Akademia Leona Koźmińskiego jest gotowa do podjęcia współpracy z firmami przy realizacji programów rozwojowych. Nasi wykładowcy i trenerzy poza pracą dydaktyczno-naukową posiadają duże doświadczenie praktyczne z wielu branż dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych. Zajęcia prowadzone są w formie intensywnych warsztatów opartych na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, wykorzystującej skuteczne techniki kształtujące postawy, rozwijające kompetencje i doskonalące umiejętności. Doświadczenie trenerów gwarantuje uczestnikom:

 

Zapraszam do wspólnego tworzenia i wdrażania pozytywnych, trwałych zmian w organizacji w obszarze Project Management.

Wioletta Kastrau
Business Development Manager
wkastrau@kozminski.edu.pl
602 248 295

 

 

 

ZASADA 70/20/10

  1. NAUKA W PRAKTYCE – 70%

Nie ma lepszej metody niż nauka poprzez działanie, czyli kiedy:

  • Jesteś częścią projektu lub grupy roboczej.
  • Jesteś członkiem zespołu odpowiedzialnego za jakieś zadanie.
  • Jesteś oddelegowany do innego zadania.
  • Powierzono nam ambitne zadanie.
  1. NAUKA OD INNYCH – 20%

Również wymiana doświadczeń to świetna okazja do rozwoju. Coaching, mentoring, czy regularna informacja zwrotna to elementy, których nie może zabraknąć jeśli chcemy rzeczywiście się czegoś nowego nauczyć.

  1. FORMALNA EDUKACJA - 10%

Nie możemy też zapomnieć o formalnej edukacji - warsztaty, szkolenia, książki czy artykuły to świetna okazja do uporządkować czy nabycia nowej wiedzy i umiejętności. Ma to jednak sens wyłącznie jak to czego się nauczyliśmy zastosujemy w praktyce.

 

„Zostań Project Managerem!” - wybierz studia podyplomowe i warsztaty, jeśli marzysz o zarządzaniu projektami, chcesz zostać kierownikiem projektów lub członkiem zespołów projektowych, a nie masz jeszcze wiedzy i doświadczenia w tym obszarze.

Studia podyplomowe:

Warsztaty i szkolenia:

„Doskonalenie kompetencji w zarządzaniu projektami” – skorzystaj z warsztatów, studiów podyplomowych oraz intensywnego programu zarządzania projektami, jeśli posiadasz podstawową wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami. 

Studia podyplomowe:

Programy:

Warsztaty i szkolenia:

„Zwinne techniki zarządzania projektami” – poznaj nowe trendy i narzędzia w zarządzaniu projektami.

Studia podyplomowe:

Warsztaty i szkolenia:

Kompetencje Project Managera w zarządzaniu projektami

„Projekty, programy i portfele są motorem zmian w dzisiejszym świecie. Projekty napędzają rozwój nowych produktów i usług, inwestycje i ekspansję, możliwości, wdrażanie nowych strategii i infrastruktury nowej generacji. Zdajemy sobie sprawę, że projekty rozpoczynają się i kończą na ludziach i że kompetentna realizacja stanowi sedno sukcesu każdego udanego projektu.”


Dowiedz się więcej>>

 


POLECANE PROGRAMY