Zapraszamy na wirtualny dzień otwarty, na których dokładnie pokażemy, jak mogą wyglądać zajęcia na kierunku Konsultant oprogramowania Atlassian.

 
Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

Atlassian to australijska firma, która tworzy takie produkty jak Jira, Confluence czy Trello. To jedne z bardziej docenianych oprogramowań wykorzystywanych przez tysiące firm na całym świecie. Atlassian tworzy międzynarodową sieć partnerów i jednym z nich jest właśnie Deviniti  czyli drugi partner tego kierunku. Oba przedsiębiorstwa współpracują ze sobą od 2005 roku, a Deviniti zdobyło najwyższy status partnerstwa, czyli Platinum, co świadczy o wysokim doświadczeniu specjalistów tam pracujących.

Termin i miejsce:

Środa, 9 września 2020 r., godz. 17.00

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Plan spotkania:

17.00 - 17.15 - powitanie i wprowadzenie w świat Atlassiana i jego produktów - Bogusław Osuch

17.15 - 17.50 - Jira Software - nieocenione wsparcie dla zarządzania zespołem - Mateusz Olczak

17.50 - 18.25 - Jira Service Desk jako nowoczesne narzędzie klasy ITSM - Tymoteusz Tomaszuk

18.25 - 18. 40 - prezentacja programu studiów podyplomowych oraz seria pytań i odpowiedzi  - Bogusław Osuch

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.    
 

Środa, 9 września 2020 r., godz. 17.00
 
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

Celem studiów podyplomowych jest wykształcenie konsultantów oprogramowania Atlassian, którzy potrafią przełożyć wymagania biznesowe w organizacji (np. w banku czy firmie zajmującej się rozwojem oprogramowania) na działające procesy IT z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (np. JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket) – lidera branży tworzącego światowej klasy oprogramowanie.

Procesy obejmują zagadnienia takie jak: zarządzanie zadaniami w projektach biznesowych i IT, praca w zespołach zwinnych, równoległa praca podczas wytwarzania oprogramowania, procesy automatyzacji spełniające wymagania biznesowe klienta.

Sprawdź szczegóły studiów  - kliknij TU

 

 

Zajęcia poprowadzą:

Tymoteusz Tomaszuk - Atlassian Expert i Lider. Entuzjasta rozwiązań ITSM, automatyzacji procesów i innowacyjnych rozwiązań. W codziennej pracy pomaga spełniać potrzeby klientów, budować lub ulepszać ich procesy oraz dba o relacje z nimi.

Umiejętności kierownicze zdobył dzięki doświadczeniu, począwszy od roli Telesales Consultant, poprzez role CRM Tester, IT Support, Process & Service Analyst, a skończywszy na ServiceNow, Jira Administrator.

 


Bogusław Osuch

Bogusław Osuch może pochwalić się ponad 10 latami doświadczenia jako lider wysoko wykwalifikowanych ekspertów, 13 latami doświadczenia w rozwiązywaniu problemów związanych z IT, oraz ponad 250 zrealizowanych projektów informatycznych.

 


Mateusz Olczak


Software developer, product expert, entuzjasta automatyzacji procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania, wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości i integracji systemów IT. Na co dzień wdraża i rozwija rozwiązania oparte o produkty firmy Atlassian, dbając przy tym, aby dostarczane rozwiązania były elastyczne i charakteryzowały się najwyższą jakością.Koordynator spotkania

 

Kontakt:
Magdalena Wyrwa

Doradca edukacyjny

+48 (22) 519 23 64
mwyrwa@kozminski.edu.pl