• Jesteś  właścicielem lub menedżerem?

  • Odpowiadasz za wytyczanie kierunku wzrostu i rozwoju firmy?

  • Jesteś zainteresowany znalezieniem odpowiedzi na wiele pytań i dylematów, jakie niesie ze sobą wzrost firmy w różnych kontekstach firm małych i średnich, startupów i dojrzałych, w branżach o różnej intensywności technologicznej)?


Zapraszamy na "Strategie wzrostu firmy" Open Day online w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia: Strategie wzrostu firmy - przejęcia, alianse i modele innowacji firmy, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.


Jeśli rozważasz swój rozwój w tym obszarze, przyjdź i zobacz, jak uczymy. Przed podjęciem decyzji o studiach warto  dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami  i doradcą edukacyjnym, aby porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Kiedy: sobota, 5 września, godz. 13.30

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Plan spotkania

13:30 - Powitanie gości

13:35-14:20 - Zajęcia z obszaru strategii organizacji pt. „7 wyzwań wzrostu firmy” poprowadzi prof. ALK Mariola Ciszewska-Mlinarič.

14:20-15:00 Sesja informacyjna i sesja pytań i odpowiedzi.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                
 
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

Sprawdź szczegóły studiów  - kliknij TU

 

 

O prowadzącej:
Prof. ALK dr hab. Mariola Ciszewska-Mlinarič


Dziekan Kolegium Zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dziedzinie nauk o zarządzaniu, od 2020 profesor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pełni funkcję Dziekana Kolegium Zarządzania oraz jest Dyrektorem w Centrum Badawczym Innowacyjnych Strategii Wzrostu. Wykładane przedmioty obejmują zarządzanie strategiczne, strategie umiędzynarodowienia, gry menedżerskie, projekty doradcze, podstawy zarządzania.


Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć na studiach dyplomowych, podyplomowych, MBA i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich we Francji (ESCCA), Austrii (MCI Innsbruck) i Słowenii (University of Ljubljana). Specjalizuje się w teoriach organizacji, strategii oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Konsultant w obszarze doradztwa strategicznego obejmującego strategie wzrostu przedsiębiorstw oraz wdrożenia zrównoważonej karty wyników dla przedsiębiorstw z branży chemicznej i energetycznej, m.in. PGNiG, Degussa, Zakłady Azotowe Kędzierzyn, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, czy organizacji non-profit takich jak Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Współzałożycielka IRRM, słoweńskiego Instytutu Badań i Rozwoju w Zarządzaniu. Od 2004 roku współpracuje z biznesem w ramach projektów realizowanych przez studentów m.in. dla takich przedsiębiorstw jak Grupa Nowy Styl, Wielton, Gala, GERDA, Webankieta, Audioteka, Polski Bank Komórek Macierzystych. Od 2017 roku prowadzi projekty doradcze na studiach Koźmiński MBA oraz jest opiekunem naukowym doktorantów.
W 2017 roku otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej, nadawany przez Ministra Edukacji Narodowej, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.
Jej zainteresowania badawcze obejmują problematykę strategii i procesu internacjonalizacji firm z gospodarek wschodzących, procesów podejmowania decyzji oraz roli dystansu w ekspansji zagranicznej. Kierownik grantów badawczych OPUS finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki (2015–2019; 2020-2023) oraz główny wykonawca w dwóch międzynarodowych grantach badawczych koordynowanych przez CEIBS (China Europe International Business School (2017–2019). Autorka kilkudziesięciu publikacji z obszaru strategii i zarządzania międzynarodowego, publikująca w uznanych czasopismach zagranicznych, m.in. Journal of Busi¬ness Research, Business History, Journal for East European Management Studies, European Journal of International Management.

 

Koordynator spotkania

Magdalena Żuk

Doradca edukacyjny

+48 (22) 519 21 92

mzuk@kozminski.edu.pl