Drodzy Absolwenci MBA,

Szanowni Państwo,

 

Grudzień to dla wszystkich czas oczekiwania na najwspanialszy okres w roku. Świąteczna atmosfera odczuwalna jest już wszędzie, dlatego cieszymy się, że zdecydowaliście się celebrować właśnie z nami Wigilię Absolwentów MBA. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie było doskonałą okazją do wspomnień, rozmów i chwili refleksji. Dziękujemy Wam za liczną obecność i wspaniałą atmosferę, którą udało nam się wspólnie stworzyć.

Chcielibyśmy również w imieniu prof. Andrzeja K. Koźmińskiego, założyciela Fundacji Koźmińskich, Sylwii Hałas-Dej, Prezes Fundacji, podziękować za wsparcie funduszu stypendialnego stworzonego z myślą o najlepszych i najbardziej przedsiębiorczych studentach Akademii Leona Koźmińskiego. Dzięki Wam zebraliśmy ponad 15 000 zł. Środki te zasilą konto Fundacji, umożliwią rozwój funduszu, a także realizację działań statutowych.

Dziękujemy również wszystkim firmom, które przekazały upominki dla naszych absolwentów, hotelowi Marriott za przyjęcie, improwizatorom z Resortu Komedii za występ oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu wydarzenia.

Raz jeszcze życzymy Wam magicznych Świąt pełnych zachwytu i spokoju spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Niech w ten piękny czas w Waszych sercach umocni się nadzieja i zamieszka radość, a nadchodzący rok przyniesie oczekiwane zmiany.

 

Do zobaczenia za rok.

 

Zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami

 

 

 

Upominki dla absolwentów przekazali:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wigilia MBA 2018 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2018

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2017 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2017

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2016 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2016

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2015 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2015

Przejdź do galerii >>>


Zjadz MBA 2014 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2014

Przejdź do galerii >>>