Lewy jakiego nie znacie


18 kwietnia 2016 roku  o godz. 18.00

Aula Główna

  W naszej uczelni odbędzie się konferencja poświęcona najlepszemu sportowcowi 2015 roku - Robertowi Lewandowskiemu.

Zespół, który na co dzień kreuje jego markę poza boiskiem, zdradzi kulisy współpracy z gwiazdą i kapitanem reprezentacji Polski.

Konferencja pod hasłem „Lewy jakiego nie znacie” ma na celu pokazanie uczestnikom jak budować światowej klasy markę we współczesnym świecie biznesu i sportu. O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy na co dzień pracują z Robertem: Cezary Kucharski, Mariusz Siewierski, Monika Rebizant, Tomasz Zawiślak oraz zespół UNICEF Polska.

Całość poprowadzą współorganizatorzy i pomysłodawcy konferencji Jakub Fila oraz Kamil Szendera

 

  PRELEGENCI

 • Cezary Kucharski

właściciel grupy CK Sport Management, agent Roberta Lewandowskiego, były napastnik m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski. Dzięki niemu polski piłkarz za granicą znaczy dziś o wiele więcej niż kiedyś. Najpotężniejszy agent piłkarski w Polsce, jeden z najpotężniejszych w Europie.

 • Mariusz Siewierski

już dziś myśli o tym, co Robert będzie robił po zakończeniu kariery. Czuwa nad wszystkimi umowami reklamowymi Roberta, mówiąc krótko: sprzedaje markę „Lewandowski”. Współpracuje z największymi potentatami biznesowymi na świecie.

 • Monika Rebizant

gdyby nie ona „Lewy” nie udzieliłby żadnego wywiadu i… nie miałby chwili wolnego. Nie tylko mózg, ale też serce całego przedsięwzięcia pt. „Robert Lewandowski najlepszym polskim piłkarzem”. To jej praca umożliwia na co dzień Robertowi współpracę i realizowanie kolejnych celów w kampaniach reklamowych i prospołecznych.

 • Tomasz Zawiślak

zna Roberta od małego, kumplują się właściwie od urodzenia. To on prowadzi największe polskie konto na Facebooku! W grupie Lewandowskiego zajmuje się szeroko pojętymi mediami społecznościowymi, na konferencji dowiecie się czemu online musi być niemal 365 dni w roku i 24 godziny na dobę.

 • zespół UNICEF Polska

Robert Lewandowski jako Ambasador Dobrej Woli UNICEF dzięki udziałowi w kampaniach społecznych pomaga dzieciom na całym świecie. Na konferencji zostaną m.in. zaprezentowane unikalne materiały wideo z wyjazdu Roberta do obozu dla uchodźców w Jordanii, przedstawione zostaną też kulisy i efekty kampanii Roberta, a uczestnicy dowiedzą się jak marka „Lewandowski” przekłada się na realną, finansową pomoc potrzebującym.

 KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW

 • Ekskluzywna i unikalna wiedza biznesowa i marketingowa
 • Możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji z zespołem kreującym markę najlepszego polskiego sportowca
 • Niepublikowane wcześniej informacje na temat Roberta Lewandowskiego
 • Certyfikat ukończenia prestiżowego szkolenia podpisanego przez wszystkich  prelegentów

   REJESTRACJA I OPŁATY

  Koszt udziału w konferencji wynosi :

  • studenci ALK - 50 zł (VAT zw.)
  • absolwenci ALK - 135 zł (VAT zw.)
  • pozostałe osoby - 150 zł (VAT zw.)


  Przelew prosimy kierować na konto: Akademia Leona Koźmińskiego
  ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa

  PKO SA 71 1240 1024 1111 0000 0268 5850
  z dopiskiem "Lewy"

   

   

  FORMULARZ REJESTRACYJNY

    KONTAKT

   

   

  WSPIERAMY 

  organizatorzy przeznaczają 10%

  ze sprzedaży biletów na rzecz organizacji UNICEF