Bezpłatne, otwarte spotkanie dla kandydatów

 

na studia podyplomowe „Frontend Development z React”.

Zapraszamy na warsztaty, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

 

Kiedy: sobota, 8 lutego  2020 r., godz. 16.30

 

Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego

 

Adres: ul. Jagiellońska 59

 

Sala: D/125

 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

Plan spotkania

 

16:30-16:35 Wprowadzenie: nowoczesne technologie frontendu

16:35-18:30 - Zaprezentowanie budowania przykładowej aplikacji mobilnej z wykorzystaniem biblioteki React Native

 

18:30-18:45 Sesja informacyjna o studiach podyplomowych. Informacje jak się przygotować do studiów "Frontend Development z React - programowanie aplikacji"

 

 

PROWADZĄCY:

Marcin Dłubis, mgr inż.

Absolwent Politechniki Śląskiej o kierunku Automatyka i Robotyka. Tworzący oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, skupiający się głównie na warstwie front-endu, jak również piszący hybrydowe aplikacje mobilne.

Coroczny twórca aplikacji na 4. największy festiwal muzyczny w Polsce i towarzyszący mu bieg uliczny. Obecnie piszący oprogramowanie dla branży medycznej (rozrusznik serca oraz metody wizualizacji z wykorzystaniem technologii VR).

Od 2016 roku prowadzi szkolenia z dziedziny IT (ze szczególnym naciskiem na język JavaScript) dla prywatnych firm oraz jako wykładowca studiów podyplomowych. 

 

O studiach:

„ Frontend Development z React - programowanie aplikacji”

Celem studiów jest zapoznanie Was  z nowoczesnymi technologiami internetowymi w zakresie frontendu. Program studiów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie korporacji a także dużych i średnich firm oraz startupów na frontend developerów z głównym naciskiem na znajomość programowania w najgorętszej obecnie bibliotece branżowej czyli:React  - rozwijanej przez firmę

Facebook do tworzenia nowoczesnych i wydajnych aplikacji internetowych.
Studia mają charakter warsztatowy podczas których z pomocą doświadczonego wykładowcy budowane są na żywo aplikacje internetowe (livecoding).

 

 

 

Koordynator spotkania


Magdalena Wyrwa

Doradca edukacyjny

Tel: +48 (22) 519 23 64
e-mail: mwyrwa@kozminski.edu.pl