24 June

Startupowe wakacje w Koźmińskim. Stwórz własny biznes!

Startupowe wakacje w Koźmińskim. Stwórz własny biznes! - to kompleksowy 5-dniowy kurs odbywający się w języku polskim w dniach 24-28 czerwca stacjonarnie w murach Akademii Leona Koźmińskiego kierowany do młodych przedsiębiorczych osób w wieku licealnym.

Jeśli chcesz zbudować/rozwinąć swój startup/biznes, to ten kurs jest dla Ciebie. Podczas zajęć przeanalizujemy nowoczesne koncepcje kreowania i sprawdzania pomysłów, sposoby wyjścia na rynek i przekonywania klientów, budowanie wizerunku lidera i marki, sposoby funkcjonowania w różnych mediach internetowych, pozyskiwanie kapitału a finalnie przejdziemy przez prezentację swoich koncepcji przed ewentualnymi inwestorami, a to wszystko na Twoim pomyśle. 

Dzięki naszym zajęciom przygotujemy Cię do założenia/rozwoju biznesu. 

Warsztaty prowadzą właściciele startupów, prowadzący programy akceleracyjne oraz praktycy biznesu.

Dowiedz się więcej!

STWÓRZ WŁASNY BIZNES!
ZAREJESTRUJ SIĘ
Program
Praktyczna wiedza
Kreowanie koncepcji biznesu
csr
Jak wejść na rynek- czyli Go to market
Warsztaty
Model biznesowy przedsięwzięcia
koła
Budowanie zaangażowania członków zespołu
integracja
Jak się wypromować - budowanie wizerunku firmy/lidera
Koła naukowe
Zarządzanie projektem w praktyce
Komputer
Marketing internetowy
AI i nowoczesne technologie
networking
Negocjacje warsztaty
Koszty
Finansowanie inwestycji
Profesjonalna kadra
Prezentacje swoich koncepcji przed inwestorami

Kto poprowadzi warsztaty?

Bartosz Kondaszewski

Dyrektor Programu Akceleracyjnego Kozminski Business Hub
Mentor i inwestor szeregu inicjatyw startupowych
Doświadczony doradca ds. strategii i rynku ze szczególnym uwzględnieniem wyrobów medycznych oraz produktów konsumpcyjnych
Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, ukończył kierunek Finanse i Bankowość

Rafał Staszek Vel Staszewski
Rafał Staszek Vel Staszewski

Wykładowca w katedrze zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego, trener, konsultant i coach biznesowy. Specjalizuje się w analizach strategicznych i kulturze organizacji, komunikacji indywidualnej oraz wystąpieniach publicznych. Doktorant w zakresie wykorzystania historii organizacji jako zasobu.

dr Jan Dąbrowski

Doktor nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania. Wykładowca i doradca w zakresie strategii, struktur i procesów organizacyjnych oraz zarządzania zmianą. Pracuje naukowo w Centrum Studiów Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego od 1995. Jest opiekunem projektów doradczych prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekunem i promotorem ponad 100 projektów doradczych dla administracji samorządowej. Jest autorem i współautorem wielu artykułów i książek z dziedziny zarządzania organizacjami. 

Główne obszary doradztwa: strategia struktury organizacyjne, mapowanie i wdrażanie procesów organizacyjnych. Lider projektów/ członek zespołów następujących projektów badawczych: strategia a zarządzanie wiedzą w organizacjach funkcjonujących w Polsce, Projekt badawczy: Polskie Grupy Kapitałowe (analiza strategii funkcjonowania); Międzynarodowy projekt badawczy pn:. Praktyki innowacyjne polskich przedsiębiorstw (analiza 25 firm z regionu Mazowsza) – koordynacja polskiej części projektu; Polsko-szwedzki projekt badawczo-doradczy dotyczący innowacyjnych zachowań grup przedsiębiorstw Polskich i Szwedzkich. Międzynarodowy projekt badawczo – szkoleniowy pn. Company Doctors. Prowadził szkolenia zamknięte, warsztaty i doradztwo miedzy innymi dla: AUCHAN, PGNiG, PKO BP, PZU S.A. MPWiK, PWPW S.A, Lot Catering, TNS Obop, Merlin S.A, Bertelsman Media, Polkomtel, DDB, PGE EO S.A. 

mgr Dominika Kaczmarek-Ciesielska
Mateusz Zawistowski
dr Mateusz Zawistowski

Mateusz jest doktorem nauk prawnych i doświadczonym prawnikiem transakcyjnym. Aktualnie pełni funkcję General Counsela w ffVC, amerykańskim funduszu venture capital i jest doradcą Giełdy Papierów Wartościowych w obszarze realizacji strategii wzrostu i nowych linii biznesowych. W latach 2013-2020 związany z White&Case. W dotychczasowej karierze doradzał w realizacji projektów o wartości pow. 15 mld USD w telekomunikacji, infrastrukturze, energetyce i sektorze finansowym.

Karol Gaweł
Karol Gaweł

Karol jest absolwentem Zarządzania, specjalizacji Zarządzania Strategicznego na Akademii Leona Koźmińskiego. Od września 2018 roku jest Prezesem Zarządu Smart Kids Planet – nowatorskiego przedsięwzięcia, które na stałe wpisało się w edukacyjną mapę Warszawy. Wcześniej przez 4 lata pracował jako New Business Manager w agencji Walk, odpowiadając za realizacje z zakresu event marketingu.
Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w branży marketingowej, które zdobył zarządzając projektami zarówno po stronie klienta, jak i agencji. Prowadzi wykłady w Akademii Leona Koźmińskiego (od 2016) i na Uniwersytecie Warszawskim (od 2017) zajmując się relacją pomiędzy teoretycznymi analizami i praktycznymi aspektami Event Marketingu.  Jest prelegentem na konferencjach i spotkaniach dotyczących branży marketingowej.

 

mgr Tadeusz Milancej

Partner Zarządzający i współzałożyciel firmy świadczącej usługi doradztwa doradztwa strategicznego, specjalizującej się w restrukturyzacjach, ekspansji zagranicznej oraz fuzjach i przejęciach. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych projektach, m.in. w strukturach globalnych w sektorze nowych technologii i w międzynarodowym programie w sektorze high-visibility events. Brał udział i prowadził projekty doradcze dla klientów z sektora m.in. nowych technologii, usług finansowych, budowlanego, spożywczego, produkcji przemysłowej, opieki medycznej i usług marketingowych.

Od 2017 roku jest pracownikiem naukowym Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzi zajęcia m.in. z zarządzania strategicznego, przywództwa, modeli i strategii e-biznesowych oraz negocjacji. Pracuje nad doktoratem w dziedzinie zarządzania strategicznego. Od 2018 roku wspiera rozwój Kozminski Business Hub w roli konsultanta ds. strategii i mentora dla start-upów.