Logistyka w Koźmińskim_webinar
23 June

Webinar JAK INFORMACJA WPŁYWA NA ŁAŃCUCH DOSTAW? - Wykład EY w ramach cyklu LOGISTYKA w Koźmińskim

Opóźnienia w łańcuchu dostaw kosztują pieniądze w postaci przestojów i utraconej sprzedaży, a także podważają zaufanie, pogarszają odbiór społeczny i zmniejszają wartość dla akcjonariuszy. Poprawa przepływu informacji i danych w łańcuchu dostaw, a tym samym zwiększenie transparentności, może jednak zmniejszyć te straty, przynosząc jednocześnie korzyści finansowe.

Zapraszamy na webinar z cyklu LOGISTYKA w Koźmińskim przygotowany przez EY pt. :

JAK INFORMACJA WPŁYWA NA ŁAŃCUCH DOSTAW? 23.06.2022, GODZ 18.00  

Podczas spotkania Natalia Bezat i Leonid Medvedev z EY opowiedzą o: 

  • Roli informacji i danych w łańcuchu dostaw,
  • Zmianach spowodowanych pandemią,
  • Działaniach, które można podjąć w ramach budowania strategii odpornego łańcucha dostaw,
  • Przykładach działań podejmowanych przez EY w kontekście zwiększania transparentności łańcucha dostaw.

W programie wydarzenia przewidziany jest także krótki panel informacyjny " Dlaczego logistyka w Koźmińskim?", podczas którego wystąpią nasi studenci oraz omówione zostaną:

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować.

Po rejestracji prześlemy link do spotkania. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

PARTNER WYDARZENIA:

EY_logo
REJESTRACJA NA WYDARZENIE
DOŁĄCZ DO NAS!

PRELEGENCI

Leonid Medvedev
Leonid Medvedev

Ekspert z ponad 17-letnim doświadczeniem w End to End łańcucha dostaw z doświadczeniem w osiąganiu przełomowych wyników i dostarczaniu wartości. Dzięki silnym umiejętnościom przywódczym, strategicznemu nastawieniu, innowacyjnemu podejściu i szerokiemu doświadczeniu w różnych branżach, m.in. farmaceutycznej motoryzacyjnej, chemicznej, elektronicznej i FMCG wspiera klientów w różniej skali projektach transformacyjnych - od lokalnych po globalne.

Natalia Bezat
Natalia Bezat

Od ponad 10 lat związana z branżą logistyczną jako lider projektów i menedżer odpowiedzialny za optymalizację procesów w łańcuchu dostaw. Brała udział w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. w branżach FMCG, Automotive, Pharma, Retail. Natalia aktualnie pełni funkcję Supply Chain & Operations Manager w EY Consulting oraz jest członkiem zarządu Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) w Polsce.