07 September

Zrównoważone finanse i ESG - Dzień otwarty online studiów podyplomowych

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY ONLINE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA PODYPLOMOWE "ZRÓWNOWAŻONE FINANSE I ESG".

Kiedy: 07.09,2022, godz. 17.30 Wypełnij formularz, a otrzymasz link do spotkania.

W trakcie spotkania zaprezentujemy cel studiów, główne korzyści, jakie wynikają z jego ukończenia oraz wspólnie przyjrzymy się programowi. Kierownik i opiekun studiów odpowiedzą na wszystkie pytania.       

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwuj miejsce
Zapisz się

Spotkania poprowadzą:

Przemysław Kulik

Manager społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju organizacji, z kilkunastoletnim doświadczeniem zarówno po stronie korporacji, start-upów, jak i NGO. Z sukcesami zarządzał projektami i zespołami przy budowaniu i rozwijaniu przedsięwzięć zaangażowanych społecznie. W okresie 2006-2016 pracował w marketingu i komunikacji korporacyjnej Grupy PZU, w ostatnich latach jako Koordynator ds. CSR, kierujący również zespołem wsparcia programów zdrowotnych PZU. Następnie odpowiadał za strategię i rozwój Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, a później fundacji onkologicznej „Znajdź Pomoc” (d. United Way Polska), a także za budowanie przedsiębiorczości społecznej obu fundacji. Jest absolwentem polityki społecznej na UW, socjologii politycznej na Dalarna University w Szwecji, studiów doktoranckich nauk ekonomicznych na SGH oraz studiów podyplomowych ze społecznej odpowiedzialności biznesu na ALK, a także zarządzania projektami na SGH.

prof. NU Franjo Mlinarič

Doświadczony wykładowca i konsultant z międzynarodową praktyką w sektorze prywatnym i publicznym, współzałożyciel startupu BI i prywatnego Instytutu iRDM, redaktor stowarzyszony Lex Localis, a od 2019 do 2024 roku szef topowego programu magisterskiego FT w dziedzinie finansów i rachunkowości w Akademii Leona Koźmińskiego.

Uwielbia łączyć dyscyplinę naukową z doświadczeniem doradczym w środowisku międzynarodowym. Większość swojego doświadczenia w regionie SW Balkan zdobywał, będąc wiodącym doradcą ekonomicznym dla różnych kluczowych projektów krajowych (autostrady, telekomunikacja, infrastruktura lotniskowa, instalacje spalarniowe i przemysł motoryzacyjny) oraz autorem dużych badań oddziaływania gospodarczego.

Jest doświadczonym ekspertem sądowym w sprawach związanych z wyceną, restrukturyzacją, szkodami biznesowymi oraz strukturyzowanymi produktami finansowymi. Jego badania koncentrują się na zrównoważonym tworzeniu wartości i transformacji modelu biznesowego, a także na ekonomicznym wpływie inwestycji publicznych. Jest współautorem wielu książek i artykułów.

Monika_Dabkowska
Koordynator spotkania
Monika Dąbkowska