14.01.2022

Studentki i studenci oraz pracowniczki i pracownicy ALK mogą korzystać ze wsparcia psychologicznego Biura ds. dobrostanu oraz konsultacji z psychologami Instytutu Psychoterapii Mindmed.

Odczuwasz trudności, z którymi nie umiesz sobie poradzić? Emocje, które Cię przerastają? A może szukasz sposobu na realizację siebie?

Nasza uczelnia dba o dobrostan społeczności akademickiej. Studentki i studenci oraz pracowniczki i pracownicy mają możliwość uzyskania doraźnego wsparcia w bieżącym funkcjonowaniu, a także pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Wszystkie konsultacje są bezpłatne i poufne. 

Pierwszą formą pomocy są konsultacje z pracownikami Biura ds. dobrostanu/Wellbeing office.

Marzena Indra i Michał Godlewski oferują konsultacje lub doradztwo w celu ustalenia potrzeb danej osoby i sposobów ich wspierania. Jeśli potrzebujecie pomocy, możecie kontaktować się z nimi mailowo, przez Microsoft Teams lub umówić się na spotkanie na uczelni.

Marzena Indra:

600 328 934, marzena.indra@kozminski.edu.pl

Michał Godlewski:

538 510 074, mgodlewski@kozminski.edu.pl

Biuro ds. dobrostanu zapewnia również dostęp do konsultacji psychoterapeutycznych i psychiatrycznych przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Mindmed w ramach projektu Dostępna-Otwarta-Kreatywna. ALK uczelnią równych szans”.

W ramach tej formy wsparcia możecie liczyć na trzy bezpłatne konsultacje w formie video lub stacjonarnie w Warszawie oraz odbyć je do końca czerwca 2022 r.  

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Więcej informacji o konsultacjach w Mindmed

Zobaczcie film, na którym Marzena i Michał opowiadają o wsparciu psychologicznym dla naszej społeczności.