Kip
27 January

Kadry i płace - dzień otwarty online

Termin i miejsce: piątek, 27 stycznia 2023 r. godz. 18.00 Formuła: online / MS TEAMS Aby otrzymać link do spotkania, wypełnij formularz.

Zapraszamy Państwa na Open Day i seminarium poświęcone problematyce najnowszych regulacji prawnych dotyczących kontroli trzeźwości pracowników. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów i kwestiach organizacyjnych.  

  • Jakie są zasady przeprowadzania badań trzeźwości pracowników?
  • Czy pracodawca może poddawać pracowników badaniom prewencyjnym?
  • Jakie mogą być konsekwencje naruszenia przez pracownika obowiązku trzeźwości?
  • Czy dopuszczalne jest poddawanie pracowników badaniom na obecność środków działających podobnie do alkoholu?
  • Jakich obowiązków musi dopełnić pracodawca w świetle nowych regulacji prawnych?

Obsługa pracowników wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy kadrowo-płacowej, która powinna być nieustannie aktualizowana. W ostatnim czasie wprowadzono lub planuje się wprowadzić istotne zmiany w prawie pracy dotyczące takich zagadnień, jak m.in.: kontrola trzeźwości pracowników, praca zdalna, uprawnienia pracowników z zakresu work-life balance czy zasady zawierania umów o pracę. Dokonywane systematycznie zmiany przepisów prawnych w obszarze rozliczania wynagrodzeń także wiążą się z koniecznością bieżącego aktualizowania wiedzy w tym zakresie.  Spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów na najbardziej aktualne tematy i jednocześnie pozwoli zapoznać się tematyką studiów.

Wypełnij formularz
Zapisz się

Spotkanie poprowadzi:

Dr Magdalena Kuba
dr Magdalena Kuba

Doktor prawa, trener specjalizujący się w obszarach: prawa pracy i ochrony danych osobowych. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych.

Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie prawa pracy oraz wdrażaniem standardów ochrony danych osobowych w organizacjach.

Korynator spotkania
Katarzyna Rogalińska-Gajewska