Ekonomia i finanse
25 November

Warsztaty konsultacyjne projektu „GREEN HEAT – współpraca w celu lokalnej dekarbonizacji” prowadzone przez dr. Agatę Dembek z zespołem 

Zapraszamy na warsztaty konsultacyjne online Zielone ciepło w Legionowie dla mieszkańców Legionowa.

Warsztaty poprowadzi dr Agata Dembek z Katedry Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym wraz z zespołem badawczym GREEN HEAT, złożonym z ekspertów nauk technicznych i społecznych. Zespół badawczy ma za zadanie zrozumienie potrzeb mieszkańców Legionowa i stworzenie nowatorskich rozwiązań w zakresie czystego ogrzewania dopasowanego do lokalnych warunków. Rozwiązania dotyczą zarówno aspektów technicznych, finansowych i organizacyjnych. Jest to pierwszy taki projekt w Polsce, a rozwiązania z Legionowa zostaną zastosowane również w innych miastach.

Ich opracowanie będzie możliwe tylko dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności - zarówno działających w ramach organizacji i nieformalnych grup, jak i indywidualnych mieszkańców, którzy będą chcieli zabrać głos na temat oczekiwań, obaw i nadziei związanych z transformacją ciepłownictwa w mieście. Model opracowany dla Legionowa będzie stosowany w innych miastach Polski, wspierając ich transformację energetyczną poprzez poprawę jakości powietrza i redukcji emisji CO2 w całym kraju. 

Warsztaty online odbędą się 25 listopada 2021, o godzinie 18:00, na platformie MS Teams. 

Dołącz do spotkania
ZAPISZ SIĘ