Canal+ Online - kampania vouchery
10.11.2021

Studenci, absolwenci i przyjaciele ALK otrzymają vouchery zniżkowe do serwisu CANAL+ online, partnera kierunku zarządzanie – socjologia biznesu i mediów.

Jeśli jesteś członkiem społeczności naszej Akademii – studentem, absolwentem, słuchaczem studiów podyplomowych lub MBA, kandydatem na nasze studia czy po prostu sympatykiem uczelni – możesz skorzystać ze specjalnej akcji przygotowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego wspólnie z CANAL+.

Przez pierwszy miesiąc możesz korzystać z pakietu CANAL+ i oglądać najlepsze seriale, filmy i sport za jedyne 10 zł, natomiast przez trzy kolejne miesiące – w cenie 30 zł/miesiąc. Cena regularna pakietu wynosi 45 zł/miesiąc. 

Jak otrzymać voucher? Aby otrzymać voucher, wejdź na stronę https://kup.pl.canalplus.com/kody/akademia i podaj swój e-mail.

Po otrzymaniu kodu zniżkowego wpisz go na stronie: canalplus.com/pl/voucher i korzystaj z niższej ceny pakietu CANAL+.  Szczegółowa instrukcja TUTAJ.

Z vouchera może skorzystać nowy klient CANAL+ online. Skorzystanie z oferty promocyjnej nie wymaga podpisywania umowy. Z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie. Ceny promocyjne uwzględniają rabat 5 zł/miesiąc za udzielenie zgód marketingowych. Voucher można aktywować do 31.12.2021 r.

Zachęcamy do skorzystania z promocji szczególnie w długi listopadowy weekend.