POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Pozyskiwanie kapitału

Level
Kursy i szkolenia
Duration
1 dzień
Language
PL
Obtained title
Świadectwo ukończenia szkolenia
Mode
Tryb stacjonarny,
W weekend

O szkoleniu

Szkolenie realizowane jest w ramach  zintegrowanego systemu nauczania finansów, w związku z tym zajęcia odbywają się z grupą uczestników studiów podyplomowych z obszaru finanse.

Dajemy Państwu możliwość realizacji własnej ścieżki edukacyjnej poprzez uczestniczenie w wybranych modułach szkoleniowych i uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia.

 

Program szkolenia

Ramowy program szkolenia

  • Polityka finansowania przedsiębiorstwa: strategie finansowania, problem yield curve, relacje między krótko- a długoterminowym finansowaniem, instrumenty finansowania przedsiębiorstwa 
  • Finansowanie kapitału własnego: emisje akcji i ustanawianie udziałów, regulacje dotyczące emisji instrumentów finansowych na europejskim rynku kapitałowym, publiczne oferty akcji (IPO) na rynku pierwotnym i wtórnym 
  • Finansowanie kapitału obcego (długu): kredyt, emisje obligacji, leasing 
  • Finansowanie hybrydowe: obligacje zamienne, obligacje z opcjami 
figury

Organizacja zajęć

Czas trwania: 

  • 1 dzień (8 h dydaktycznych)*
  • w godz. 8.45-15.45

* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut 

Terminy

Nowy termin już wkrótce

Społeczność

Trener

dr Mieczysław Grudziński

Specjalizuje się w dziedzinie finansów korporacyjnych i rynków kapitałowych. Absolwent Politechniki Śląskiej, uzyskał doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Wykładowca kilku amerykańskich uniwersytetów – w latach 2011-2014 zatrudniony jako Adjunct Professor w University of Illinois w Urbana-Champaign, gdzie przez 20 lat wykładał w programie EMBA. W latach 1997-2015 wykładał finanse w programie EMBA University of Maryland i Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadził wykłady i szkolenia dla wielu firm i instytucji, m. in. dla Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w Luksemburgu w latach 2015-2017.

Łączy naukę i dydaktykę z praktyką – autor pierwszych w Polsce publicznych ofert akcji na GPW w Warszawie, doradca ministra w projektach prywatyzacyjnych, negocjator akwizycji kapitałowych, partner firmy doradczej, członek rad nadzorczych spółek publicznych i prywatnych. Opublikował kilka podręczników i kilkaset artykułów. 

Zasady naboru

1
UZYSKANIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku i sprawdzenie zasad naboru. 

2
REJESTRACJA

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni. 

Rekrutacja online 

3
Kontakt

Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu. 

Adamowicz-Sikora Edyta KEBS
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Edyta Adamowicz-Sikora

Opłaty

* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami 

Tabela opłat
Cena szkolenia 600 zł brutto (zw. z VAT)
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK 540 zł brutto (zw. z VAT)*

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.  

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl