Przedsiębiorcy i menedżerowie najbardziej ufają Akademii Leona Koźmińskiego

30.04.2021

Magazyn „My Company Polska” ogłosił wyniki badania Marka Godna Zaufania 2021. Zwycięzcą w kategorii Edukacja biznesu została Akademia Leona Koźmińskiego.

„My Company Polska” realizuje badanie od 6 lat za pośrednictwem instytutu badania rynku Kantar. Ankieterzy co roku pytają 20 tys. przedsiębiorców, przedstawicieli kadry kierowniczej i prezesów firm, jakim markom ufają. W tegorocznej edycji respondenci wskazali marki w 25 kategoriach.

– Szczególnie w czasie kryzysu należy badać i wskazywać poziom zaufania – mówi Grzegorz Sadowski, redaktor naczelny „My Company Polska”, najszybciej rozwijającego się polskiego magazynu biznesowego. Tytuł Marka Godna Zaufania przyznawany jest na podstawie spontanicznie wypełnianych ankiet, w których respondenci wskazują daną markę, opierając się na własnych preferencjach, wiedzy i doświadczeniu. To sprawia, że badanie Marka Godna Zaufania najlepiej pokazuje, czyje produkty i usługi najczęściej wybierają przedsiębiorcy.

– Nie ma większej satysfakcji i powodu do radości w pracy nauczyciela akademickiego, kiedy efekty jego trudu dobrze doceniają inni. Tak odbieram informację o pierwszym miejscu Akademii Leona Koźmińskiego w rankingu marek godnych zaufania. Docenili nas pracodawcy, a więc najsurowsze jury, które na co dzień recenzuje efekty kształcenia i przygotowanie do pracy zatrudnianych osób – powiedział prof. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego podczas finałowej gali i ogłoszenia wyników badania.

Akademii Leona Koźmińskiego znalazła się na szczycie listy marek godnych zaufania w edukacji. Kolejna instytucja edukacyjna z tej listy uzyskała czterokrotnie mniejsze poparcie przedsiębiorców i menedżerów. W dużej mierze to zasługa naszych absolwentów, których praca, etyczna postawa, profesjonalizm, przedsiębiorczość, zaangażowanie i dobre relacje międzyludzkie przekładają się na dobrą reputację uczelni. 

Wyniki badania "My Company"

 

Marka Godna Zaufania

See also