SZKOLENIA - Zaprojektuj swój rozwój

Zaprojektuj swój rozwój

SZKOLENIA i KURSY
Zaprojektuj swój rozwój

 

NOWOŚCI

Dlaczego warto rozwijać sie nami

1. Praktyka. Wzmacniaj swoje kompetencje podczas zajęć praktycznych.

2. Rozwój. Doświadczeni praktycy biznesu zadbają o Twój rozwój.

3. Networking. Nowi ludzie, nowe kontakty, nowe pomysły, nowe inspiracje.

Nasi wykładowcy i trenerzy poza pracą dydaktyczno-naukową posiadają duże doświadczenie praktyczne z wielu branż, dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych. 

Są zatem w stanie podczas szkolenia czerpać jednocześnie ze swojego praktycznego doświadczenia oraz pracy naukowej, aby wytłumaczyć uczestnikom zarówno techniki i podstawy ich działania, jak i pracować na postawach i zachowaniach, ilustrując je przykładami z życia. 

Zajęcia prowadzone są w formie intensywnych warsztatów opartych na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, wykorzystującej wiele skutecznych technik rozwijających kompetencje i doskonalących umiejętności. 

Szkolenia dla firm

Każde z powyższych szkoleń możemy przygotować w formule zamkniętej dla Twojej firmy. Wspólnie z trenerami, z uwzględnieniem potrzeb organizacji, przygotowujemy zakres i program szkolenia. Nasi wykładowcy i eksperci poza pracą dydaktyczno-naukową posiadają duże doświadczenie praktyczne z wielu branż, dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych. 

Zarówno treści merytoryczne, jak i metodyka szkolenia są każdorazowo dostosowywane do omawianych zagadnień i problemów. Dzięki temu implementujemy rozwiązania biznesowe, które w sposób optymalny stapiają się z potrzebami organizacji. Doświadczenie trenerów gwarantuje uczestnikom wysoką dynamikę szkolenia, interaktywny sposób przekazu wiedzy teoretycznej i praktycznej, żywą reakcję na zgłaszane problemy czy sugestie, charakter warsztatowy i twórczy.  Szkolenia mogą odbywać się w Warszawie – na teranie uczelni lub w innym, ustalonym miejscu na terenie kraju.

 

O NAS

Jakość naszych programów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i akredytacje: AACSB, EQUIS i AMBA.

Są to tak zwane trzy korony akredytacyjne, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na świecie jest tylko 99 uczelni (mniej niż 1 % wszystkich szkół wyższych), które posiadają te trzy akredytacje. Takie wyróżnienie zobowiązuje i nakłada na nas obowiązek ciągłego doskonalenia się. Dzięki temu pracodawcy zatrudniający absolwentów uczelni, która otrzymała tej klasy akredytacje, mają pewność, że kandydaci posiadają gruntowną wiedzę i umiejętności pozwalające skutecznie realizować powierzone zadania.

EQUIS
AMBA
AACSB

Naszym kolejnym wyróżnikiem są wysokie pozycje w rankingach szkół wyższych. Znajdujemy się na 45. miejscu w rankingu European Business Schools dziennika "Financial Times". Nasz program Executive MBA jest również rankingowany przez Financial Times, jako jedyny MBA z Polski.

W rankingu "Perspektyw" jesteśmy numerem 1 wśród uczelni ekonomicznych w Polsce.