Dzien otwarty 20.03.2021 ALK
17 April
Dzień otwarty dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie

Jesteś tegorocznym maturzystą i myślisz o podjęciu studiów?

Zapraszamy na pierwszy w tym roku dzień otwarty naszej uczelni! Z uwagi na sytuację epidemiczną wydarzenie odbędzie się w formule ONLINE na naszym profilu na Facebooku.

Uczestnicząc w dniu otwartym online w ALK, uzyskasz najważniejsze informacje o uczelni i prowadzonych u nas studiach, poznasz opinie naszych obecnych studentów oraz będziesz mieć szansę zadać ważne dla Ciebie pytania. Dodatkowo dajemy możliwość wirtualnego spotkania z opiekunami wybranych kierunków/zakresów na grupach na Facebooku stworzonych specjalnie dla kandydatów na studia.

Kiedy:

17 kwietnia (sobota), godz. 12:00

Program dnia otwartego:

  • Przedstawienie zasad rekrutacji
  • Spotkanie z władzami uczelni – informacje na temat kierunków studiów, w tym programów prowadzonych w języku angielskim
  • Rozdanie voucherów na badanie predyspozycji zawodowych 
  • Uczelnia z perspektywy studentów
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Zaproszenie do grup na Facebooku dla kandydatów na studia – spotkania z kierownikami studiów

W trakcie dnia otwartego zorganizujemy również konkurs z nagrodami. Po spotkaniu zapraszamy do dołączenia do grup na Facebooku, dedykowanych każdemu poszczególnemu programowi, prowadzonych przez opiekunów merytorycznych studiów.

SPRAWDŹ OFERTĘ STUDIÓW I STOPNIA

SPRAWDŹ OFERTĘ STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH - PRAWO

SPRAWDŹ OFERTĘ ELITARNYCH STUDIÓW DWUKIERUNKOWYCH - PRAWO I FINANSE

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli spotkać się z Wami stacjonarnie w siedzibie naszej uczelni. Jeśli jednak z powodu sytuacji epidemicznej nie będzie to możliwe, dni otwarte - także te dotyczące poszczególnych kierunków - będą się odbywały wirtualnie.

Dzień otwarty dla kandydatów na studia II stopnia - Master Studies EXPO - odbędzie się online 22 kwietnia (czwartek) w godz. 18:00. Szczegóły TUTAJ.

Dni otwarte dla kandydatów na studia II stopnia oraz podyplomowe i MBA będą organizowane w innych terminach, o czym poinformujemy na naszej stronie.