Nominacja książki
23.02.2021

Książka "Ochrona danych osobowych w sądach i prokuraturze" pod redakcją prof. ALK dr hab. Agnieszki Grzelak została nominowana w konkursie na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości

Książka "Ochrona danych osobowych w sądach i prokuraturze" pod redakcją prof. ALK dr hab. Agnieszki Grzelak została nominowana w konkursie "Przeglądu Sądowego" oraz wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. Konkurs ma wyłonić "książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości".

Autorami książki "Ochrona danych osobowych w sądach i prokuraturze" są: Agnieszka Grzelak, Katarzyna Łakomiec, Katarzyna Sandecka, Anna Wolska-Bagińska i Mirosław Wróblewski. Więcej informacji o książce tu.

W czerwcu 2020 redakcja miesięcznika „Przegląd Sądowy” oraz Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. ogłosiła XII edycję Konkursu na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości. Publikacje wydane w 2019 można było zgłaszać do 15 października. Wyniki konkursu poznamy pod koniec lutego 2021. Za najlepszą pracę jest przewidziana nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł. Tutaj znajdują się informacje o konkursie. Lista 34 zgłoszonych książek.

Gratulujemy!