Kip
04 September
Kadry i płace - dzień otwarty online

Zapraszamy na dzień otwarty studiów podyplomowych Kadry i płace w prawie i praktyce i seminarium poświęcone problematyce kontroli pracowników w okresie pandemii.

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów podyplomowych oraz o kwestiach organizacyjnych dotyczących tych studiów.

Podczas spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni odpowiemy na pytania:

  • Czy pracodawca może kontrolować pracownika wykonującego pracę zdalną w domu?
  • Czy dopuszczalne jest mierzenie pracownikom temperatury przed dopuszczeniem ich do pracy?
  • Czy pracodawca może pytać pracowników o kierunek wyjazdu na urlop wypoczynkowy oraz o sytuację zdrowotną związaną z Covid-19?
  • Czy pracodawca może różnicować sytuację pracowników w zależności od tego, czy poddali się szczepieniu przeciwko Covid-19?

Obsługa pracowników wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy kadrowo-płacowej, która powinna być nieustannie aktualizowana. Okres pandemii przyniósł nowe wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się pracodawcy.

Spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów na najbardziej aktualne tematy i jednocześnie pozwoli uczestnikom zapoznać się tematyką studiów. Termin i miejsce: sobota, 4 września 2021 r. godz. 12.00/ MS TEAMS

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w formule online.

Serdecznie zapraszamy!

Wypełnij formularz
Zapisz się
Plan spotkania
12.00
Powitanie uczestników
12.05-12.45
Zajęcia - Kontrola pracowników w okresie pandemii.
12.45-13.00
pytania do wykładu i dyskusja merytoryczna
13.00
Sesja informacyjna dt. studiów Kadry i płace
Nasz ekspert
dr Magdalena Kuba

Doktor nauk prawnych specjalizująca się w obszarach: prawo pracy oraz ochrona danych osobowych, adiunkt w Zakładzie Prawa Pracy Akademii Leona Koźmińskiego, wieloletni trener i konsultant firm doradczych i szkoleniowych.

Autorka blisko 300 opinii dla praktyków zajmujących się stosowaniem przepisów prawa pracy i ochrony danych osobowych. Wykładowca studiów podyplomowych na kierunkach typu: prawo pracy, kadry i płace, BHP, zarządzanie zasobami ludzkimi, HR Business Partner, ochrona danych osobowych oraz MBA.

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego oraz Polskiej Sieci Naukowej Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego COOPERANTE.

Autorka licznych publikacji z zakresu indywidualnego prawa pracy, prawa rynku pracy oraz ochrony danych osobowych. Wielokrotna prelegentka konferencji naukowych i seminariów biznesowych poświęconych problematyce pracowniczej. Autorka rozprawy doktorskiej pt. Prawne formy kontroli pracownika w miejscu pracy (Warszawa 2014) wyróżnionej nagrodą I stopnia przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych oraz współautorka komentarza do RODO (red. E. Bielak-Jomaa, D. Lubasz; Warszawa 2018) wyróżnionego nagrodą Forum Prawa Mediów Elektronicznych. 

Kasprzyk Monika kebs
Korynator spotkania
Monika Kasprzyk