Igor Siedlarski

Associate Director w KPMG Advisory

Associate Director w KPMG Advisory i wykładowca akademicki, posiada kilkunastoletnie doświadczenie consultingowe, które zdobywał m.in w Polsce, USA, Singapurze, Indiach, Chinach, Kazachstanie, Emiratach Arabskich czy Arabii Saudyjskiej.

Igor specjalizuje się w budowaniu efektywnych organizacji poprzez tworzenie i wdrażanie modeli operacyjnych dla funkcji Supply Chain i Finansów. Ekspert w obszarze integracji grup kapitałowych po fuzjach i przejęciach; centralizacji, optymalizacji i digitalizacji procesów; oraz wdrażania analityki biznesowej.

W swojej pracy koncentruje się na tworzeniu rozwiązań zorientowanych na klienta.

Igor realizował projekty dla globalnych liderów m.in. branży chemicznej, energetycznej, FinTech, lotniczej, technologicznej, pharma i automotive oraz w ramach konsorcjów dla Unii Europejskiej.

Igor zarządza zarówno małymi zwinnymi zespołami konsultantów jak i kilkuset osobowymi zespołami klienta jako program director. Podczas jednej z największych fuzji korporacyjnych na świecie prowadził ponad dwustuosobowy team O2C w Europie i USA.

Propagator praktycznych rozwiązań w obszarze zrównoważonych łańcuchów dostaw i pragmatycznych strategii ESG.

Certyfikowany trener Enterprise Design Thinking, Project Manager (PMP, PRINCE2), Scrum Master.

Absolwent CEMS MIM Università Bocconi, stypendysta Singapore Management University, absolwent MBA Hult International Business School i studiów podyplomowych na University of Cambridge.