ALK 780x453
22 September

Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem merytorycznym Jubileuszowej V edycji Konferencji i Expo E-Learning Fusion 2020 (ELF20)

Globalny przemysł edukacyjny i szkoleniowy jest wart około 200 mld dolarów. Niestety, duża część tych pieniędzy jest marnowana. Tworząc szkolenia i programy, albo wybierając je dla pracowników, polegamy bardziej na przeszłych doświadczeniach, intuicji, fantazji czy założeniach, że coś zadziała, będzie użyteczne i zaangażuje ludzi. Nauczy ich i jednocześnie wesprze realizację celów firmy. Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie ocenić efektywność i wyniki realizowanych procesów rozwojowych, szkoleń i całościowego podejścia do nich zapraszamy do udziału w jedynej w Polsce Międzynarodowej Konferencji poświęconej trendom i wyzwaniom cyfrowego świata uczenia się i rozwoju:

E-LEARNING FUSION V EDYCJA DIGITAL LEARNING CONFERENCE & EXIBITION

ELF20 stało się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem. Motywem przewodnim konferencji jest Cyfrowa Transformacja Uczenia się, między innymi tematyka związana z budowaniem immersyjnych środowisk rozwojowego z wykorzystaniem technologii VR.

Na ELF20 zostały zaplanowane trzy ścieżki tematyczne: 1. TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE: w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych. 2. STRATEGIA I KONTENT: w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się. 3. PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE: w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

Podczas E-learning Fusion łączymy wiedzę międzynarodowych ekspertów z doświadczeniami polskich firm. Uzyskaj dostęp do światowego know-how i praktycznej wiedzy dzięki wybitnym ekspertom takim jak: Marta Machalska, twórca Konferencji E-Learning Fusion i VRDay, Digital Learning Strategist, Prezes Zarządu iPro Sp. z o.o., Robert Wróblewski, Digital Learning Designer, partner w iPro Sp. z o.o., Nick Shackleton-Jones, Director of Learning and Performance Innovation at PA Consulting Group, autor książki „How people learn", Nick Hindley, wykładowca, City College Norwich, konsultant szkoleń zawodowych, Wielka Brytania, Mike Collins, Senior Digital Learning/LX/UX Specialist, River Island, Harold Jarche, Partner, Internet Time Alliance, Kanada.

Kto będzie uczestniczył? Menedżerowie i liderzy, którzy chcą uzyskać przewagę konkurencyjną, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz liderzy i eksperci obszarów HR i L&D zajmujący się cyfrową transformacją uczenia się.

Organizatorem i gospodarzem ELF 20  jest DLC – Digital Learning Centre, które powstało z pasji do e-learningu i technologii w uczeniu. DLC to strefa inspiracji i dzielenia się wiedzą profesjonalistów L&D, zainteresowanych budowaniem środowiska uczenia się w zgodzie z najnowszymi trendami. W DLC digital learning to coś więcej niż e-learning – to sposób nowoczesnego uczenia się i pracy. Naszą ambicją jest wspieranie organizacji w transformacji i budowaniu cyfrowego świata szkoleń i rozwoju, przy merytorycznym oraz praktycznym wsparciu najlepszych światowych specjalistów i autorytetów.

Społeczność Akademii Leona Koźmińskiego otrzymuje specjalny 15% kod rabatowy: #ALK 15. Należy wpisać go w komentarzu formularza zgłoszeniowego.

Partner i Sponsor Generalny: iPro i iPro VR Sponsorzy: Blackboard, AWS, HTC, Transition Technologies Managed Services, Patronat honorowy: NCBiR, Przedsiebiorcy.pl, MZHPiU Patronat merytoryczny: Akademia Leona Koźmińskiego, Talent Chase, Uniwersytet SWPS, Centrum Kompetencji Cyfrowych Patronat medialny: Digital Poland, E-mentor, ICAN, MiT Sloan Management Review, HR Polska, Personel Plus, Benefit, Jobsora, Kalkstein, Training Designers, Sukces Pisany Szminką

Więcej informacji o konferencji, prelegentach oraz programie Konferencji na stronie www E-learning Fusion lub bezpośrednio u Organizatora DLC: tel. 786 984 808 e-mail: elf@dlc.org.pl.  

Do zobaczenia!

Strona www konferencji
Zobacz więcej